Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, mennyire szoktátok a...

Lányok, mennyire szoktátok a szexuális életeteket barátnôk között kibeszélni?

Figyelt kérdés

Rendszeresen, ha van mit?

Vagy csak idônként, ha valami nagyon fura, érdekes vagy vicces történt?

Nálatok a "csajos estéken" milyen gyakran szokott elôjönni ilyen téma?


Kort is lehet nyugodtan írni.



#pletyka #csajos este #beszédtéma #Lányok egymás közótt
2016. ápr. 27. 00:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én semennyire, a szexuális életem senkire nem tartozik. Azt is utálom ha valaki ilyesmiről próbál beszélni nekem. Elég gáz ha ezt kibeszéli valaki, mindegy hogy lány vagy fiú.
2016. ápr. 27. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Attol függ milyem viszonyban vagyunk illetve mennyire bizom meg az illetőben, mennyire vagyunk jóban, a legjobb barátnőimmel mindent megbeszélünk tanácsot adunk, örülünk egymásnak, szóval ez alap nálunk. Sima barátoknál, kollegák akikkel esetleg jóbam vagyok és szóba jön a téma nem igazán részletezem, lezárom annyival, hogy "minden rendben van velünk" (amúgy ha nem lenne is ezt mondanam" Mert az embereket nem érdekli más baja, vagy kárörvendenek ez tény! Szóval, igen megszoktuk ezt beszélni, szerintem kell erről beszélni, mi a titok benne? :) Semmi:)
2016. ápr. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28 nem szoktuk kibeszélni
2016. ápr. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyedül a legjobb barátnőmmel beszélem meg ezeket a dolgokat és csak akkor ha valami nagyon jó / érdekes vagy épp nagyon lelombozó történt.

21

2016. ápr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem igazán jön fel, meg nem is kötöm más orrára. Nagyon ritkán esik róla szó, akkor is elintézzük pár mondatban.
2016. ápr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én még szűz vagyok,de legjobb barátnőm él szexuális életet ő eléggé belevon. Persze nem részletekig,de nagy vonalakban elmondja. De ő is inkább ha vmi érdekes,vicces,vagy nagyon rossz élménye volt.

Én a masztis szokásaimról nem szoktam beszélni,de ő van,hogy rákérdez mikor csináltam,mire gondoltam jó e volt és stb. Mi nagyon szoros barátságban vagyunk. Nincsenek titkaink egymás előtt. De én sok dologgal úgy vagyok nem mondom el,de ha rákérdezz nem tagadom le.


Ha lenne párom nyilván ugyan ez lenne, nem beszélnék róla különösebben ha csak nem vmi szokatlan jó,rossz nem történne,de ha rákérdezz dolgokra elmondanám.


Húgom is szokott beszélni a szexuális életéről. Mondjuk azt sajnos hallom,mert gipszkarton fal nem sokat ér :D

2016. ápr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

23/L


lemaradt

2016. ápr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#1-nek tökéletesen igaza van.

:D A szexuális élet két félre tartozik, akik között zajlik. Senki másra.

2016. ápr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Dolli1993 ***** válasza:
Nincsenek barátnőim. És ha lennének is, senkinek nem teregetném ki a szexuális életemet.
2016. ápr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Semennyire, 23 éves vagyok. A legjobb barátnőmről se tudom, mikor vesztette el a szüzességét, csak tudom, kivel, mert 1 barátja van évek óta.
2016. ápr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!