Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondolhat? Egy fiú barátom...

Mit gondolhat? Egy fiú barátommal meg volt beszélve, hogy ma összefutunk, de nem jött el és nem kér bocsánatot. Hogy viszonyuljak hozzá?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy amíg én rá vártam ő aludt, de a barátja náluk volt és a telefonján chatelt velem. Elhitette, hogy valami baj van és azért csúszik minden. A barátom felébredt, és írt nekem szmájlikkal meg minden, nyilván elfelejtette az egész találkozást. Mikor írtam neki, hogy kicsit mérges vagyok és megkérdeztem rémlik-e, hogy mára beszéltünk valamit, láttam, hogy azonnal gépelni kezd, de aztán nem írt semmit. Ez órákkal ezelőtt volt. Lehetséges, hogy engem tart hibásnak vagy valamiért egyáltalán nem akar annyit se mondani, hogy bocsi? Mit gondolhat? Sose volt még vele ilyen, megbízható típus.

2016. ápr. 27. 18:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és többször is megkérdeztem, hogy biztos meg szeretné-e nézni a projektemet, mert ha nem inkább tanulok érettségire, és mindig azt mondta, hogy igen, nagyon érdekli.
2016. ápr. 27. 18:31
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Komolyan tudnunk kell, hogy egy vadidegen mit, miért tesz? Ez a kérdés ne szerepeljen a matek dolgozatban, pls!
2016. ápr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Inessential ***** válasza:
62%

Szerintem nem kell ezzel különösebben foglalkozni.

Felesleges.

2016. ápr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem nincs férfi agyam, de ez fontos nekem. Ha nem tudtok válaszolni, hát rendben van, de nem hiszem, hogy a megjegyzések jogosak.
2016. ápr. 27. 18:48
 5/13 Bella131313 válasza:
35%
Szia. Igen nekem is volt már hasonló helyzetem. Valaki azt mondja fiu lány barátság nincs valaki meg az ellentetjét! Figyelj ha te nagyon jóba vagy vele ne hagyd veszni a barátságotokat mert vagy nem kér bocsánatot vagy csak szimplán lusta volt. Mond meg neki hogy rosszul esett de komolyabb ügyet ne csinálj belőlle. Hidd el én rosszul döntöttem h félre dobtam egy ilyen baratságot ilyen piti dologért de megbántam..és már vége..te ne tedd ezt!! Légy pozitiv és mond el neki mit érzel de ne veszekedjetek!!
2016. ápr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon illetlen egy találkozóra nem elmenni, úgy hogy előtte nem szól, hogy nem tud menni.

És teljesen mindegy, hogy fiú, lány, baráti, szerelmi, munka, vagy akármilyen kapcsolatról van szó.

Ez bunkóság!

2016. ápr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi köze a férfiak agyához, a lelkiismeret nemtől független tényező. Én borzasztóan szégyellném magam, ha egy hölgy ott várna rám valahol, amíg én otthon alszom.
2016. ápr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát csak otthon vártam, mert szomszéd házban lakunk és ilyenkor értem szokott jönni. De tény h a projektem ki kellett nyomtatni, meg vettem a fáradtságot, hogy írjak neki tablóképet,plusz nem a tanulással foglalkoztam, pár nappal vizsgák előtt...
2016. ápr. 27. 19:50
 9/13 A kérdező kommentje:
Igazából chaten átállítottam a becenevét idiótára, mert mérges voltam, aztán visszaállítottam, erre írta, hogy az "idióta után már mindegyis". De akk most jogos h ebben a helyzetben ő sértődik meg?
2016. ápr. 27. 20:37
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Érthető a felháborodásod, úgy gondolom nem kéne különösebb jelentőséget tulajdonítanod az ügynek. Minden bizonnyal a fiú elfelejtette a találkozót, annak ellenére hogy megbízható lehet fáradt volt (ahogy mondtad aludt), és ezért ment ki a fejéből.

Túl büszke a bocsánatkéréshez.

Azt ajánlom ha még ez előfordul akkor beszélj komolyan vele.

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. ápr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!