Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak itt olyanok, akiknek...

Vannak itt olyanok, akiknek hozzám hasonlóan "kikoptak" a barátok az életükből?

Figyelt kérdés

Nagyon igénylem az emberi kapcsolatokat, szeretek mászkálni, bulizni, de most nagyon nincs lehetőségem erre, a barátaimmal elhidegültünk egymástól. Hogyan oldhatnám meg ezt a problémát?

20/L


2016. ápr. 27. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kb 5 éve vagyok így sajnos, a megoldást nem tudom.
2016. ápr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, de én sem találom a megoldást! :( 22/N
2016. ápr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szinte minden emberrel megtörténik ez. Ahogy telik az idő. Morzsolódik az iskolai barátság és a fiatalkori barátságok többsége. Kiderül a való életben kik is az igazi barátok.

Megoldás hogy új kapcsolatokat építesz, barátkozol, próbálsz olyanokat keresni akik buli nélkül is keresik a társaságod. Ez akár internetes barátság is lehet.

2016. ápr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én fickó vagyok, ha unatkozom elmegyek konditerembe vagy kávézóba valamelyik plaza-ba.


Nekem is kikoptak a haverok, én se keresem már nagyon őket, persze olyan sok nem volt, csak pár darab.


De mostanában nem is keresem meg őket szerintem (középiskolai vagy főiskolai osztálytársak)

2016. ápr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Látom lány vagy, keress mondjuk te is fitness termet, ami normális, lesz barátnőd.
2016. ápr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát ha kikopni nem is, de néhányukkal már megfáradt kissé a kapcsolatunk. Mindenesetre próbálom menteni a menthetőt.

Sokszor érzek hasonló dolgokat egyébként, amiket te.

2016. ápr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanígy vagyok. Arra gondoltam, eljárok valamilyen sportszakkörre, ha lesz rá alkalmam. Más megoldást nem igazán látok.


23F

2016. ápr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sportszakkor? Valamilyen konditerem, van egy rakat a városban. Szerintem az tökéletes.
2016. ápr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet....

Én ùj barátokat akarok most keresni, egy internetes oldalon 2 csajjal cseréltünk számot, az egyikkel taliztunk is.

N25

2016. ápr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%

A barátságok olyanok mint a szobanövények.

Folyamatos ápolást igényelnek.

Ahogy elhervadnak a növények az ápolás hiánya miatt, úgy kopnak meg a barátságok is emiatt...

A problémát úgy lehet megoldani, hogy ápolni kell a barátságokat...

2016. ápr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!