Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Feladtam egy hirdetést, hogy...

Feladtam egy hirdetést, hogy barátokat keresek. Miért nem azok írnak, akiknek szól a hirdetés?

Figyelt kérdés

Egy ismerkedős oldalon, gondoltam kipróbálom a barátkeresést, mert elköltöztem (Pestre) és errefelé teljesen ismeretlen vagyok. De csak olyanok írnak, akik vagy sokkal fiatalabbak nálam, vagy sokkal öregebbek. Én 25 vagyok és 20 évesek írnak, vagy 35 felettiek. Nem azt mondom, egy két év eltérés belefér, de azért nem 5-6. Most ez azért van mert mindenkinél bepróbálkoznak, vagy azért mert nem érdekli őket, hogy mit írtam a hirdetésbe? Egyik sem túl jó. Vannak olyan oldalak ahol több szerencsével próbálkozhatnék? Ismerem ezt a Badoot de oda rengeteg fényképet kell tenni és nem tetszik a használata egyáltalán. A Tinder nem jó a telefonomra. Más? Olyat szeretnék amit fiatalok használnak.

25/n



2016. ápr. 28. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Kedves Kérdező!

Nem feltétlen jó megoldás az interneten barátokat keresned. Próbálj meg inkább valami sportot vagy bármi más tevékenységet kipróbálni és ott barátkozni. Gondolom a munkába is van erre lehetőség. Szomszédok, de akár kávézóban, bárhol ahol valaki szimpatikus. Leszólítod, elmondod neki most költöztél ide. Ha vevő a beszélgetésre akkor ki alakulhat valami.

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. ápr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én szívesen barátkozom, érdekelne a hirdetésed, ha úgy érzed, 36F még belefér, akkor írj!

,-))

2016. ápr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a hirdetés szövegének ismerete nélkül nehéz eltalálni, mi

ért nem azok írnak, akikre számítasz. akár a célközönség értelmi képessége tehet róla, akár a te igényeid, jó eséllyel nem úgy lett megfogalmazva, hogy a megfelelő közönséghez jusson el - sőt talán nem is a megfelelő helyen tetted közzé. nem véletlenül születnek sorra mindenféle tanulmányok és könyvek arról, hogyan működik jobban egy hirdetés. bonyolult szakma ez, de érdemes lehet kicsit változtatva újrapróbálnod és figyelni az eredményeket.

2016. ápr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A kérdésedre a választ nem tudom, de ha gondolod én szívesen segítek neked / barátkozom veled :-).

27F, szintén Bp.

2016. ápr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Dolli1993 ***** válasza:
Szerinted ők azért írnak, mert tényleg barátokat keresnek?
2016. ápr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó, hát nézd az az igazság hogy 100ból 99 tuti nem. De úgy voltam vele hogy megpróbálom hiszen ismertem már meg neten keresztül aranyos értelmes igényes embert. Tény hogy nagyon kevés van de akad.

Hamar ki lehet válogatni azokat akik nem a barátság létrejöttét preferálják. Gondoltam adok egy esélyt ennek is.

2016. ápr. 28. 19:19
 7/9 anonim ***** válasza:
sajnos neten a többség (ez nőkre is igaz) vagy nem is érdeklődik barátság iránt, vagy nem alkalmas rá. nekem is csak pár alkalmas embert sikerült eddig így megismernem, de van akivel már vagy tíz éve tart a barátság. szóval lehet így is barátokat találni - és offline sem biztos, hogy könnyebb valóban jó barátokat találni. én az élőben megismert barátok közt is elég sokban csalódtam már...
2016. ápr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is más településről költöztem a fővárosba és bár eljárok edzeni,futni de szeretnék kipróbálni még sok minden más szabadidős tevékenységet,amikhez jó lenne partnert találni.Persze lehet úgy is,ahogy az első írta,hogy már alapból ilyen helyeken ismerkedni.

29N

2016. ápr. 30. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia

Ha van kedved írj, 26/L

2016. jún. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!