Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezt miért csinálja néhány...

Ezt miért csinálja néhány fiatal? Hogy tudnám elkerülni?

Figyelt kérdés

A korosztályomból(18) egy csomó fiú/lány agresszíven viselkedik.


Pl. múltkor suliba mentem és útközben üvöltve rám kiabált egy csaj kb. 1 méterről, hogy "Szia!". Elég agresszívan, olyan közel hajolt, azt hittem, hogy meg akar fejelni. :D


De van egy rakat ilyen "kemény" csávó is, aki mindenkibe beleköt csoportosan. Kb. már 30 méterről kiszúrom az ilyeneket, látszik a viselkedésükön a "kötekedő stílus".


Ha a szemükbe nézek, akkor szerintem azt érzik hogy most bunyó lesz. :D

A köcsögség látszik a szemükben.


Az ilyeneket hogy tudnám elkerülni? Ha már megtörtént a baj, van valami módszer a konfliktus elkerülésére?



2016. ápr. 29. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Óhh mindig is lesznek ilyenek, akik "felsőbbrendűnek" hiszik magukat. Ki ha én nem stílusban azt hiszik, hogy ők a kemény csávók, mert eszük nincs de tudnak morogni meg kötözködni, meg úgy ki tudják járás közben húzni magukat, hogy mindjárt kitüntetést kapnak XD

Az én sulim is tele van ilyenekkel, igazából nem tudom szerintem nem lehet őket elkerülni, meg tanulni élni velük!

Persze csak a sulin belül XD

2016. ápr. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akartam írni: meg kell tanulni élni velük
2016. ápr. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neee, egy méterről rádköszöntek, micsoda agresszív vadember az ilyen... jelentsd fel szerintem ❤
2016. ápr. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző, te hol élsz?

Rám is "köszöntek" már így és az nem köszönésnek volt szánva, hanem menőzésnek/kötözködésnek.

2016. ápr. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gondolom a hármas is ezt csinálja. :D
2016. ápr. 30. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!