Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? Segitség?! PLS

Mit csináljak? Segitség?! PLS

Figyelt kérdés

Lehet h hamar megsértődöm vagy felkapom a vizet egyszerre de az egész ott kezdődik h:

Van egy legjobb barátnőm enyire még sose voltam joba senkivel se talán. Vicces kedves barátságos stb. De ebbe az évbe ugy érzem elhanyagol. Egy szőke lány miatt meg társaival. Én ilyenkor csak ott állok melete és azt nézem hogy ők hogy nevetnek én meg csak műmosolyt varázsolok az arcomra vagy elmegyek a másik barinőnhöz és megsértődök rá. Tudom nem helyes meg nem szeretném magamhoz láncolni de: a másik barinőmhez se akarok mindig futkozni meg nyavalogni de egyedül meg csak szomorkodom. És azt nézem más barinők hogy elvannak meg ők hogy nevetnek!!! Egyszerűen féltékely vagyok vagy azért mert mással látom vagy pedig azért mert őt jobban kedvelik. Kérlek titeket most ne azt írjátok hogy tudom lehet mással is hanem tanácsokat hogy mit csináljak vagy min kéne váltotatni... Mert ez már jó ideje így megy.. Van ilyen érzés hogy rossz amikor nincs velem?? Vagy keressek másik barátokat és ne legyek vele soha??? Esélytelen hogy azzal a társasággal job legyek azt nem irjátok utálom azt a szőkét!!! Ja és még olvastam hogy nem is igaz barát aki enyire elhanyagol... Mit csináljak??


2016. ápr. 29. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

HÜLYE VAGY! De nyugi nem olyan nagy bűn az.

Egyébként szoktak lenni olyan korszakok, amikor a "barinők" szarnak egymásra vagy az is lehet, hogy már unja a pofádat.

2016. ápr. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
te nő vagy ? és ő is nő ? bocsi de nehezen tudom követni a témát . de kérdezd meg hogy haragszik e rád ? vagy tudok jobbat egy hétig ne keresd . hátha ő fog keresni
2016. ápr. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
az első válaszadó elég modortalan volt
2016. ápr. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hat ha a legjobb baratnom gondolom hogy lanyok vagyunk

de nem harakszik ram abba biztos vagyok


Ha nem keresem egy hetig akkor nekem hianyozni fog foleg ha nem keres akkor biztosan rossz lesz mert akkor végleg tudnam hogy ö már nem akar a barim lenni... Akkor csinaljam azt hogy végleg véget vetek hogy ne legyünk barik és hadjuk egymát???- akkor mindenki azzal lehet akivel akar az idő meg ugy is gyógyit...

2016. ápr. 30. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!