Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki meg tudja magyarázni...

Valaki meg tudja magyarázni ponosan mi is ez? Tudom hogy nehéz és hogy nem bisztos hogy van erre váasz de lehet hogy fiuk érteni fogják.

Figyelt kérdés
A helyesirásért elnézést kérek, diszexiás vagyok :/ Van egy évfojamtársam 15 éves, ö szépnek tart engem, azt akarja hogy rugjam tökön(?), kérdeztem hogy más nem akar-e, erre feltete ezt a kérdést, Mit kapnék ha járnák?- nekem sose volt senkim , és nem is nagyon probálkoztam senkinél, ugyhogy erre a kérdéseére nem váaszoltam, szoktam látni hogy engem néz, de gyszer megkérdeztem hogy tetszem-neki, de nem válaszolt hanm teretlte a kérdést, kért tölem mesztelen képeket is és kültem is neki kiváncsiságból, azóta még intezivebben beszélgetünk, és azt érte hogy sz*pjam le, és hogy seggbe rakhat-e?...nem tudom menyire érthetö amit leirtam...de én nem értem hogy igy ezzel most mi van...kérlek valaki ha tud rá magyarázatot irja le légyszives, mert ö valahogy nem akarja elárnu nekem hogy most mi van.

2016. ápr. 30. 22:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
még 1x elnézést a katasztofális helyesirásomért :/
2016. ápr. 30. 22:15
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez így túl átlátszó, kislány. :)
2016. ápr. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jól megakar kurni,ezen mit nem értel?
2016. ápr. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Jah, az egy undorító sz*arházi aki meg akar dugni. Csak már elbasztad, mert küldtél neki meztelen képeket...
2016. ápr. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De miért küldtél neki képeket?
2016. ápr. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az elején még normális volt, azután kezdet el egyre furább lenni, egyszer amikor a depresziós idöszakba voltam akkor monta nekem hogy kellek neki, énnekem alapvetöen nincsenek barátaim, soha nem volt fium sem, és valahogy sikerült elcsábitania, én sem tudom miként de ezt nem olyan régen vettem észre, hogy csak rajta katog az agyam.
2016. ápr. 30. 23:07
 7/12 anonim ***** válasza:
Felecsd el, mert csak kiakar használni
2016. ápr. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Annyi eszed van mint egy hangyának. Netrib.ancxd

Úristen.

Hogyan halt ki napjainkra a gondolkodás?._.

2016. máj. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Az első kérdés hogy milyen ez a fiú. Ha úgy ismered mint aki nem az a kihasználós típus, élősködő, érdekember, akkor úgy gondolom van arra esély hogy tényleg bejössz neki, és nem csak alkalmi kapcsolatot szeretne.

Az biztos hogy szeretne tőled valamit, de ha csak kihasználni akar akkor ne engedj neki.

Azt ajánlom próbáld kideríteni pontosan mit akar, akár úgy hogy megkérded mit szeretne. Ha egyből a szexet akarja, meg siettet akkor ne foglalkozz vele, mert tényleg ki akar használni.

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. máj. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2016. máj. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!