Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jogosan haragszik...

Szerintetek jogosan haragszik rám a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel csak 1 éve ismerkedtünk meg a suliba, de ő már kb. pár hét után a legjobb barátnőjének hívott, mert én megértettem őt, és tudott velem lelkizni. Mindig kiálltam mellette. Megvigasztaltam mikor szakítottak a barátjával, folyton nálunk volt, előbbre helyeztem őt mint a párkapcsolatomat. Utána felregisztrált társkeresőre, mondván hogy örökre egyedül marad ha most nem szed össze egy pasit, ami tök hülyeség. Össze is jött, egy pasival aki egyébként idősebb is nála, és totál nem illenek össze, de ez az ő dolguk. Én támogattam őt, de közben mindig elmondtam azt is hogy mi az én véleményem, mert ez a csávó annyira féltékeny, hogy még a barátnőm 10 évvel ezelőtti fiú barátaira, meg rám is féltékeny. Persze emiatt el is kezdett hanyagolni. De én még emiatt sem szóltam. Viszont elhívtam a ballagásomra, amire megígérte hogy eljön és számomra ez fontos volt, de az utolsó pillanatban visszamondta a srác miatt. Közben eljátszva a hattyú halálát hogy neki mennyire rossz hogy ennyire parancsolgat neki a pasi. Én meg a fejéhez vágtam hogy ne csodálkozzon hogy társkeresőn csak ilyen nyomorékot fog ki mert az a legelkeseredettebb emberek gyűjtőhelye. Persze emiatt nagyon megharagudott. De szerintem teljesen igazam van. Sőt nekem kéne haragudnom, hogy cserben hagyott.
2016. máj. 1. 12:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezek után azt is megkérdőjelezném a helyedben, hogy barátnőd-e egyátalán, vagy csak egyoldalúan, ha neki fontos.
2016. máj. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!