Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit mondjak annak a lánynak...

Mit mondjak annak a lánynak aki tetszik?

Figyelt kérdés
Van 1 lány és eddig nemnagyon találkoztam vele de voltunk 1 közös kiránduláson és kezd megtetszeni de nemigazán ismerjük még egymást és nem tudom hogy kezdeményezzek mert nincs meg a telefonszáma meg semmi csak fb nem merem elhivni találkozni se először kéne 1 kicsit beszélgessek vele hogy a bizalmába férkőzzek de nem tudok témát felhozni semmit mikor ottvan h irnék neki nemtudom mit mindjak mivel kezdjek ti is jártatok már igy ? Egy pár tippet elfogadnék szivesen :) Én 18 vagyok ő meg 16 éves

2016. máj. 5. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
33%

Kirándulás? Szóval egy suliba jártok.

Hát, ez egy eléggé kínos helyzet, én is egyszer egy hasonlóba kerültem, de sikerült a barátomon keresztül megismernem a lányt, kivel nem jöttem össze és azóta is "fura" a kapcsolatunk... True Story.


FB-t ilyenre ne használd, mert teljesen gyerekes lenne ott elhívni találkozni, ráadásul elsőre rá is jönne, hogy: JUJJCI! és K.O


Talán próbálj valamilyen helyzetet teremteni, amiben sikerül egy hosszabb szóváltást teremteni pl véletlen nekimész és magadra öntöd a kávét...

Ha sikerült egy kicsit, valamilyen módon közelebb kerülni hozzá, akkor irkálj neki FB-n stb... és egy idő után ő is oda fog menni hozzád, hogy beszélgessetek.

Ha már eléggé jól ismered, akkor a legromantikusabb az lenne, ha "titkos hódolóként" próbálnál a közelébe férkőzni és a nagy napon egy rózsával és egy doboz bonbonnal térdelj le elé és mondj neki szépeket ;)


Én is így csináltam a végén, sikerült is, csak később elszúrtam és rájöttem, hogy nekem nem való barátnő. (se pasi xD)

2016. máj. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a végén kifakadtam xd am köszi a tanácsot de nem 1 suliba járunk :D Csak közös haverjaink vannak stb és úgy kerültünk közös kirándulásra :) De szerintem megint megyünk 1 házibuliba mármint h őis ottlesz és akkor félrehivom bezsélgetni vagy elhivom sétálni ha nemet mond akkor biztos hogy nincs esélyem :s
2016. máj. 5. 21:02
 3/3 anonim válasza:
Az ilyen kávét magamra öntős f@ szságokat engedd el. Ez nem egy bugyuta amerikai romantikus film a 16éveseknek. A házibuli jó alkalom. Amikor egyedül félre vonul, elmegy a hűtőhöz stb.(wcre lehetőleg ne kövesd) utána mész, pl te is öntesz magadnak valamit inni, rákérdezel mi a helyzet vele, hogy megy a suli, mit fog csinálni nyáron, nyaralás stb. beszélgetsz vele valamennyit, aztán rákérdezel hogy nem e lenne kedve valamikor egy kávéra vagy sétára, ennyi, aztán írogatsz neki facebookon onnantól meg jön a többi.
2016. máj. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!