Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kell barátságot teremteni?

Hogyan kell barátságot teremteni?

Figyelt kérdés
16 éves fiu vagyok,visszahúzodó,és nem szeretek kimozdulni.Szükségem van egy igaz barátra akivel komoly dolgokról tudok beszélgetni,és nem olyanra vágyok aki mindig csak hülyül és kibeszél a hátam mögött.Amikor próbálok haverkodni pl:osztálytársaimmal,midig olyan témákról beszélgetnek ami engem nagyon nem érdekel pl:foci,és egyéb dolgok.Mit tegyek hogy találjak egy igaz barátot? :(

#barát #barátságteremtés
2016. máj. 5. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Erre vannak pl az MMORPG játékok, hol igaz, hogy csak távkapcsolat jön létre, de ha jó emberekkel ismerkedsz meg, akkor komoly barátságra is szert tehetsz. De ez csak egy ötlet.
2016. máj. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod :).De én élő és igaz barátságot szeretnék szemtől szembe.
2016. máj. 5. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy meg a barátság saját magát teremti meg, szóval ha nem megy, ne erőltesd. Ha találsz valakit, akivel megvan a közös téma és egy hullámhosszon vagytok, akkor már meg is van a tartósabb barátság.
2016. máj. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hol laksz? 23f
2016. máj. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
"a barátság saját magát teremti meg". Az idézetet azért emeltem ki, mert igaza van a válaszadónak. :-) Amúgy én is hasonló cipőben vagyok, jómagam is várok egy "igaz" barátra. :-) Annyit még hozzáírnák a T. válaszadó idézetéhez, hogy idővel biztos ki fog majd alakulni egy jó barátság közted és a leendőbeli baráttal, csak adj időt magadnak.
2016. máj. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!