Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rettentő magányos vagyok. Mit...

Rettentő magányos vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kis városban lakom, itt mindenkinek van baratja, baratnoje, haverja. De én soha nem találtam magamnak senkit. És őszintén ebben a városban nem is fogok soha. Viszont a másik város messze van, nincs arra pénzem, hogy csak átmenjek egyedül sétálni. Nincs facebookom. A munkahelyen nálam csak idősebbek dolgoznak és mindenkinek megvan a maga köre. Mit tehetek ilyenkor?

3 evig egy fiuval voltam, o volt a mindenem. Neki most masik baratnoje van. Szoval egyedul maradtam.

Mik a lehetosegek, ha ilyen helyen elek?

20/L


2016. máj. 7. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
adjak pénzt ,tudjál elmenni a fővárosba? :p
2016. máj. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne ítélj el mindenkit aki ott él.

Járj el szórakozni..ismerkedj bátran.

Esetleg ha társaházba laksz ott is beszelgethetsz hátha akad egy hasonló érdeklődésü:)

2016. máj. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ismerkedj neten
2016. máj. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Minden korombelit ismerek itt. Itt mindenki ismer mindenkit.
2016. máj. 7. 19:34
 5/9 evimeri ***** válasza:
Szia. Miért nincs facebookod? Egyébként meg ismerkedni ott sem tudsz. Gondolom veled van a baj, ha nem találsz barátokat. Úgy értem lehet, hogy túl zárkózott vagy. Egy kis városban is élnek emberek. Legyél nyitottabb, járj el olyan helyre ahol tudsz ismerkedni. Pl. egy kondi terembe. Vagy más helyre. De a neten is vannak olyan oldalak, ahol ismerkedhetsz próbálkozz ott.
2016. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát én mégse ismerlek
2016. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok, én beletörődtem, hogy egyedül leszek. Ennyi.
2016. máj. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Írj vissza. Ha elutasítod az ismerkedést, az csak bizonyítja, hogy nem vagy elég magányos.
2016. máj. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
"De én soha nem találtam magamnak senkit." Ez azért nem így van, mert volt már egy 3 éves kapcsolatod. És ha belegondolsz abba, hogy ha sikerült egy 3 éves kapcsolatra találnod valakit, akkor megint fog. :-) Amúgy érdemes néha az idősebbeket is meghallgatni, mert - azért köztük is vannak ám bölcs emberek - és ki tudja, ott is kaphatsz tanácsokat, egyebet.
2016. máj. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!