Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Normális érzés ez?

Egyfiú12 kérdése:

Mit tegyek? Normális érzés ez?

Figyelt kérdés

Ez egy elég kényes téma és elég kellemetlen róla beszélnem de nem akarom hogy barátság mennyen rá.

Van egy barátom akivel évek óta jó haverok vagyunk.

Már 17 évesek vagyunk és mint a jó cimborák megbeszéljük a buli után történteket,így a nő ügyeket is.

Eleinte büszke voltam rá és örültem hogy bizalmasan megbeszéli velem,de irigység lett rajtam urrá,hogy nekem még nem volt szexuális kapcsolatom nővel csak smárolgatások.Nem tudom hogy normális érzés e ez,de nem akarom hogy kisebbségi komplexusom legyen mellette,és hogy emiatt mikor találkozunk ne legyen az az érzésem hogy neki bejött az élet és nekem nem.


Ha valaki segít megköszönöm



2016. máj. 7. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Barátok vagytok :)

Ha szereted (barátilag) ne legyél rá féltékeny.

Mellesleg,ha annyira akarod teis megteheted.

Mostanában a csajok,úgyis erre buknak :)

2016. máj. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
27%
Szégyelheted is hogy nem volt 17 évesen még szexuális kapcsolatod..istenem
2016. máj. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

először is: a második válaszolónak el ne hidd amit mond!

Szerintem beszéld meg a barátoddal ezt az egészet őszintén. Sőt, kérj tőle tanácsot, ha már így benne van a dologban. Ha tényleg barátok vagytok, nem lehet ebből probléma.

2016. máj. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!