Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy nőttem fel, hogy soha nem...

Úgy nőttem fel, hogy soha nem voltak barátaim, egyáltalán nem jártam társaságba, a szociális életem egy 0 és kerülöm az embereket, ugyanakkor szeretnék komoly barátokat szerezni, akik ugyanígy élnek. Van itt ilyen?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban még elvoltam a kortársaimmal, de ahogy elérkezett a mágikus tizenéves korszak, minden megváltozott. Lemaradtam a szocializációban...és egy komplett szakasz kimaradt, amit nem tudom, bánjak e, vagy sem...életemben nem buliztam, egy otthonülős-csak sulibajárós lány voltam. Semmi extra nincs bennem, van 2 fülem meg egy orrom. A stréberségem ellenére valós tudásom nincs, így mindenhonnan kívülállónak érzem magam...az okosokhoz nem vagyok elég okos, a hülyékhez elég hülye...

Úgy érzem magam, mint egy felnőtt testbe zárt 5 éves, és fogalmam nincs, hol van ebből kiút...

Aki hasonló cipőben jár, írjon!

/*Nem társat keresek!!!/


2016. máj. 9. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Hasonlóban voltam én is, de mára megváltozott minden, ha gondolod írj üzit:)


23/L

2016. máj. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Keress magadhoz hasonlo otthonülős embereket. Ha kis helyen laksz akkor tudhatod kik tartoznak bele. Próbálj veluk beszélgetni.
2016. máj. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!