Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A lány baráti körök nagyjából...

A lány baráti körök nagyjából szépség szerint állnak össze?

Figyelt kérdés

Tapasztalataim azt mutatják, hogy a barátnői körökben nagyjából egy kategóriába tartozó lányok vannak. Nézzünk csak szét délután vagy hétvégén este az utcákon, amikor 5 lány együtt sétálgat, általában hasonló külsőre 'lehetne őket értékelni' (pontozást nem akarom belekeverni). Ti mit gondoltok erről? Szerintetek így van? Ez egy természeti törvény lenne?


[persze vannak kivételek, de én úgy látom, hogy erős többségben ez megfigyelhető]



2016. máj. 12. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%

Szia! Lány vagyok, és igen, a lány csapatokban nagy szerepet játszik a szépség -..-

De a szépség szubjektív, tehát ha valaki szépnek gondolja magát, és feltesz egy tonna sminket, akkor "szép", vagyis a hierarchiában magasabb fokra kerül.


Ha szép, és cúnyának gondolja magát, akkor belekerülhet egy mix csoportba, vagy kívülálló lesz.


Igazából ez űberciki. De valamiért ez van: én kívülálló voltam, és a dominancia/erő alapján szerveződő férfi csoportok mindig jobban vonzottak. Fiús vagyok.


Nézz utána valahol a a fejlődéslélektan vagy ilyesmi körül, hogy hogyan szerveződnek ezek a csapatok, és mitől függ a hierarchia, biztosan van egy tonna anyag erről.

2016. máj. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem figyeltem ezt meg.
2016. máj. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Akik magukat szepnek hiszik, pedig bun rondak

Pletykasak

Rosszat akarok es stb csoportok

2016. máj. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Én is be szeretnék kerülni egy ilyen 5fős lány csoportba!

(24/f)

2016. máj. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én sose kinézet alapján válogattam a barátaimat:D Mondjuk szerintem amiről te beszélsz az inkább belső dolog. Akik sokat foglalkoznak a külsejükkel azoknak fél kiló smink van az arcán, persze hogy szebbnek tűnik elsőre. Akik sokat foglalkoznak a külsejükkel inkább lesznek barátnők olyanokkal akiknek ez szintén prioritás mint olyanokkal akik ezt leszarják. Akiket meg más dolgok érdekelnek jobban szintén összeverődhetnek. Köztük lehet van olyan aki természetes szépség, vagy nem csúnya. Akik meg csúnyák és nem is tesznek ellene azok meg összetartanak mert nincs más. De ez elég sarkítás, nem gondolom hogy a küldő alapján válogatnánk barátokat, rengeteg ellenpéldát tudok hogy nem egyforma szépségű emberek barátok. Főleg hogy a szépség relatív. De az tényleg ritkás, hogy egy plázacica kinézetű meg egy könyvmoly kinézetű csaj jó haverok. De ennek is belső oka van, mert a kinézet legtöbbször a belső miatt olyan amilyen (nem a biológiai eredetű dolgokra értem természetesen.)
2016. máj. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én és legjobb barátnőm nem vagyunk egy szinten szépség ügyileg, de sokszor nem is bánom,hogy nem vagyok annyira szép mint ő. Akkor úgy is csak az irigység,dominálás menne meg ki a jobb és stb.


Ilyen meg nálunk nincsen,én tisztában vagyok a magam kinézetével. Azért nem vagyok csúnya,inkább átlagosnak mondanám magam, egy pici smink (nem egy tonna) sokat dob rajtam. Viszont ő smink nélkül is szép, egy kis sminkkel meg aztán végképpen :D


Nekem a belső tulajdonság dominál egy barátságnál voltak nálam nem túl szép lányok a barátaim, sose volt velük baj,értékes ember mindenki.


Én inkább azt látom,hogy két szép lány sokat rivalizál,veszekszik,lenyúlják egymás pasiját.De azért,mert túl egyformák. Nagyon azonos temperamentumú,szépségű egyének kijönnek egymással,de csak egy szintig.

2016. máj. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nekem van barátnőm a bűnrondától kezdve a szexbombáig minden kategóriában. Én magam inkább az előbbibe tartozom, de sosem vettem észre, hogy ez gondot okozott volna valaha is, és a szép lányok ne állnának velem szóba, mert nem akarnának velem mutatkozni vagy akármi... Meg a barátnőim más barátait elnézve, ott is elég nagy a szórás. Egy olyat sem ismerek, akinek csak a saját "szintjéről" lennének barátnői.


29/N

2016. máj. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak a ruhájuk és a sminkjük egyforma, de alapból vannak köztük különbségek ha csak a szépségüket nézzük. Első ránézésre viszont valóban egyformának tűnnek, főleg a tinik.
2016. máj. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
utolsónál az igazság
2016. máj. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálam nem volt ez így... Valamelyik barátnőm szép volt, valamelyik csúnyácska.


Amit sose szerettem, az az, ha egy nő ribis meg beképzelt. Azokat kerültem.

2016. máj. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!