Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ciki, ha nincsenek barátaim a...

Ciki, ha nincsenek barátaim a suliban?

Figyelt kérdés
10.-es vagyok. Meg mindig nem sikerult talalnom az osztalyban igaz baratokat,regebben voltak,de azok ellenem fordultak,es maguk melle allitottak meg vagy 4-5embert, hogy igazan kilegyek utalva. A legviccesebb meg az, hogy meg az osztalytarsaimnak all feljebb, meg hogy en nem teszek semmit hogy beilleszkedjek. De igy hogy, ha ilyen gonoszak meg elottem ill. a hatam mogott beszelnek ki,szajhaznak le engem? Ha pedig az osztalyom kivul masokkal beszelek,akkor meg ott neznek ezek tuskok,meg mondjak h 'uristen ennek tenyleg vannak baratai?' ... De persze kihasznalni azt tudnak,mindig hozzam jonnek ha nincs szempillaspiraljuk,fesujok,hazijuk... Mondjuk mar megszoktam, hogy ilyenek, de en ezt meg egy jopar evig nem fogom birni, hogy en alazkodjak meg nekik,es meg hatba is szurnak jol... Ha pedig bunko vagyok,akkor meg vagy kinevetnek vagy a szemembe mondjak h milyen gonosz vagyok,kozbe meg ok viselkednek igy...mindig meselik h hogy berugtak az ejjel,mennyi fiuval smaroltak,meg h de nem emlekeztek az estere ugy nem tudtak h mivan, es erre verik a melluket...en nem iszok,nem jarok bulizni,a sport es edzesek miatt feladtam ezt az egeszet,mivel versenyszeruen csinalom lassan masfel eve. Es megis en huzzam meg magam ezek miatt,meg en vagyok a nyomi,mert ok ilyenek... Mi lenne a lehetoseg valtoztatasra? Gondoljatok, h ok egyszer megvaltoznak? Mert en ilyenekkel tuti nem leszek joba,akik kibeszelnek,meg nem vagyunk egy tarsasag...vannak olyanok akikkel joba vagyok, de az egyik elkoltozik,a masik meg uj suli..

2016. máj. 15. 16:38
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyebkent tarsasagkedvelo vagyok,sulin kivul nagyon sok emberrel vagyok joba,szoval ezt nem ertem...
2016. máj. 15. 16:41
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Ezek tényleg nagyon selejt emberek, jobb is ha nem barátkozol velük, te sokkal értékesebb ember vagy mint ők, ezt ne feledd. :)


És nem ciki egyébként, az ilyeneket én is úgy kerültem mint a leprásokat. :)

2016. máj. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:) csak azért tényleg kéne valaki úgy az osztályból, csak az a baj,hogy 1-2 ember miatt már egy új barátságba se merek belekezdeni,mert attól félek ,hogy ez is lenézéssel,kirekesztéssel fog járni :( csak 3 évig egyedül úgyse fog menni a szekér :D :/
2016. máj. 15. 18:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan barátkozz és ne foglalkozz, hogy mit gondolnak róla és védd meg magad, nincs joguk elnyomni téged és ha majd észre veszik, hogy nem lehet veled szórakozni, akkor majd leszálnak rólad. :)
2016. máj. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én ezt elhiszem,de úgy vannak vele, h egyedül vagyok,akk lehet szivatni..drága utálóim meg ezt vihogva nézik végig..
2016. máj. 15. 19:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Amikor szívatnak, akkor hagyd ott őket és, ha utána is folytatják, akkor szólj be nekik, alázd meg őket te is, sajnos mást nem nagyon tudsz tenni.
2016. máj. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát ja,de így meg én leszek az utált gyerek
2016. máj. 19. 18:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Bárcsak tudnék valami 100%-os megoldást javasolni.


Véleményem szerint csak úgy fogadnának el, ha te is velük mennél bulizni, de nem biztos, hogy beválna.


Azért sok kitartást kívánok Neked! :)

2016. máj. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2016. máj. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jaaj..rossz olvasni hogy ilyenek léteznek...Már rég kirúgtak volna a suliból a helyedbe engem mert kicibáltam volna az összes hajukat.Nem tudom mit is csinálhatnál.De ne nyalizz nekik ne adj nekik semmit ezek úgysdm fognak változni nekik ez pont jó hogy ki tudnak használni tèged.Én a helyedbe(bem tudom milyem anyagi helyzetben vagy) talán azt csinálnám hogy nem lennék többé csendes hanem sokkal stílusosabban öltözködnék mint ők , buliznék többet meg ilyenek..próbálj jobb lenni náluk és akkor majd befogják a szájukat egy idő utan ha rájönnek.És ne sajnáld őket ők is leszarják az érzéseid. /saját tanács volt nem biztos hogy jó de én szerencsere nem voltam meg ehez hasonlo helyzetben sem hohy tudjam mit tehetnel bocsi/
2016. júl. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!