Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez minden lánnyal ( legalábbis...

Ez minden lánnyal ( legalábbis a legtöbbel) így van?

Figyelt kérdés
Minden lánynak van egy olyan barátnője, akivel mindenhova együtt megy, tudnak egymásról mindent, szinte már úgy viselkednek mint egy leszbi pár, és ezt a Környezetünkben lévő emberek tök természetesnek tartják, hogy elválaszthatatlanok?

2016. máj. 16. 09:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem
2016. máj. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi módon lehet egy ilyen barátra szert tenni?
2016. máj. 16. 09:24
 3/10 Sunshinedoll ***** válasza:
55%
Nem :D
2016. máj. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi módon?Nem is tudom.Szerintem ahhoz hogy két ember kozott ilyen szoros barátság alakuljon ki,evek kellenek.
2016. máj. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
nem:D Én úgy vettem észre hogy ilyen nincs sok. Nekem pl a legjobb barátnőmmel nem ilyen a kapcsolatom, pedig 12 éve vagyunk barátok. Sok mindent tudok róla, olyat is amit sokan mások nem és fordítva is, de nem vagyunk folyton együtt, és nem lógunk egymáson. Mégis úgy érzem hogy mély a kapcsolatunk és mindent megoszthatunk egymással, segítünk ha baj van. Szóval lehet a külső összetapadás nélkül is igazán jó kapcsolat.
2016. máj. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindkettőnek ilyen vidám stílusa van és egymásra találnak akkor 1 hét is elég.
2016. máj. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nemtudom te hogy vagy vele.De nálam a bizalomra rá kell szolgálni.Egy hét alatt nem lehet kiismerni senkit.
2016. máj. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem van, 3 éve barátnők vagyunk. Mindent tudunk a másikról,laktunk is együtt, fürödtünk is együtt,aludtunk is együtt, egymás lelkébe bele látunk,mindent tudunk a másikról.Elég egymásra néznünk már tudjuk mit gondol a másik.


Leszbik ugyan nem vagyunk.Mások lehet azt hiszik,de szülök,barátok stb nem,mert ismernek minket. Tömegközlekedésen ha úgy van hely akkor egymás ölébe bele ülünk,meg egy fülhallgatóról hallgatjuk a zenét akkor egymásra dőlünk vagy ilyesmi.Vagy pl ha sokan vannak egyikünk kapaszkodik a másik átkarolja vagy kezét fogja.Idegen erre hiheti azt,hogy együtt vagyunk :D Múltkor metrón nézett minket 3 tizen éves srác barátnőm direkt elkezdte a combomat fogdosni,meg felálltunk,hogy szállunk és a seggemet is megfogta :D :D majd kiguvadt a szemük :D Szórakozó helyen is kicsit leszbisen viselkedünk,de ott kb minden barátnő ahogy elnéztem.


Régen mentünk inkább mindenhová együtt,most már nem igazán,mert azért mindkettőnknek olyan munkahelye ami mellett nem lehetünk állandóan együtt,na meg neki párkapcsolata van,nekem alakul vmi :)


De elején mikor munka nélkül voltunk minden nap 8-10 órákat is együtt voltunk. kb 4-5 hónapig ment ez. Az idő alatt lett erős a barátságunk :)


Viszont azért megjegyzem,hogy kalandfélénk volt már 1x :) ami inkább fogdosásból,simogatásból állt,másból nem.

Az tavaly előtt volt. Azóta semmi ilyesmi.De azóta lett még szorosabb lett a barátságunk úgy érzem.


Senki nem akar semmit a másiktól természetesen!!


Magunk közt is megbeszéltük,hogy nagyon ritka ez, se neki se nekem nem volt még ilyen barátság az életünkben mint mi vagyunk egymásnak.



23/L

2016. máj. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nincsen,pedig jó lenne..


22/L

2016. jún. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én azért tettem fel a kérdést mert mi a barátnőmmel ilyenek vagyunk. 3 éve ismerjük egymást. Elválaszthatatlanok vagyunk. Egymás ölébe ülünk. Ölelgetjük egymást. Puszilgatjuk egymást. Mindig ugyanarra gondolunk és MINDENBEN ugyanolyan az ízlésünk, legyen szó kajáról, zenéről, szexről. Nagyon egyformák vagyunk. Csak kíváncsi voltam hogy van-e olyan akinek van ilyen szoros barátsága, és ha igen hogyan tett rá szert.

Mi 16 évesek vagyunk egyébként :)))

2016. jún. 4. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!