Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek létezik fiú-lány...

Szerintetek létezik fiú-lány közötti barátság?

Figyelt kérdés
2016. máj. 16. 10:25
 1/8 Roland G. ***** válasza:
100%
Szerintem ritkán,de létezik/létezhet.A legtöbb esetben azonban az egyik fél többet akar és kezdődik a gubanc.Én nagyon ráfáztam,úgyhogy nálam nem működik.
2016. máj. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
Van, saját tapasztalat
2016. máj. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem nincs ilyen tapasztalatom. Eddig vagy én tetszettem meg a lánynak és akár még kavarás is lett belőle, vagy nekem tetszett meg a másik.


Olyan akivel tényleg csak barátok lettünk volna... hááát. Nem volt még, pedig lassan 30 éves leszek.

2016. máj. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Istenem hánszor kérditek még meg?
2016. máj. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Ha mindketten melegek, akkor igen.
2016. máj. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Létezik, persze. Nekem van egy sokkal fiatalabb kis barátnőm, amolyan apa-lánya kapcsolat van köztünk már 15 éve.

De nagyon régen is voltak lány barátaim, akikkel együtt jártunk diszkóba, de párkapcsolatot mindig ezen a baráti körön kívül kerestünk, találtunk, és nem is jutott eszünkbe egymással ágyba bújni vagy járni, csak egyszerűen jól éreztük magunkat egymás társaságában. Én tudok barátként tekinteni egy nőre, de ez nem mindenkinek adatik meg.

2016. máj. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tény: Van.
2016. máj. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hosszútávon nagyon ritkán létezik. Ideig óráig lehet, de általában az egyik fél többet akar idővel.


Sok ilyen esetet láttam már.

2016. máj. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!