Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valaki itt fura, egyedi...

Ha valaki itt fura, egyedi emberrel találkozik az vonzó vagy taszító számára?

Figyelt kérdés

Csak a felszínes,egysíkú emberek érdekesek,illetve könnyebb velük a társalgás?

Illetve a tökéletesen nyitott személyiségek?

Vagy van aki szeret olvasni a sorok között,kihámozni a lényeget,elmélkedni más gondolatmenetén?

Ki mit keres általában? /N/



2016. máj. 17. 10:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem keresek senkit. Attól függ mit értesz fura alatt. Nagyon kevés érdekes emberrel találkoztam itt, sok a proli, életképtelen, prűd, konzervatív. De van pár értelmes és aki tudja élvezni az életet, de ez a ritkább.
2016. máj. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Előző a prolit anyagi helyzetre érted? Vagy taj paraszt viselkedésre?
2016. máj. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Azért járok ide, mert kabaréba ritkán jutok el. Különben, mint minden hol, itt is különböző emberek vannak. Futottam már össze olyannal, akivel évek óta beszélgetünk, meg vitatunk dolgokat.
2016. máj. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Engem mondjuk nem érdekel a nagy átlag,aki különleges az igen,- szívesen írok ha megfelelően kommunikatív az illető.

A lim-lom embereket akik obszcén formában rám írnak figyelmen kívül hagyom,mindenki saját magát minősíti azzal a stílussal amit ide hoz. (N)

2016. máj. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A poénos embereken jót röhögök,a nyomikat utálom.

Az értelmes nőket bírnám igazán,-csak azt nem értem miért írja mindegyik,hogy csak barátkozni akar....Hát én meg nem csak...

Amúgy a nyitottak jönnek be.32F.

2016. máj. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez a furaságon is múlik. Pl. a lábfétisesek számomra már taszítók, hála ennek az oldalnak.
2016. máj. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy van aki szeret olvasni a sorok között,kihámozni a lényeget"


Ne haragudj, de ha valakivel beszélgetek, megáll a beszélgetés, ha nem értem, mit akar.


- Képzeld, megtalálták az isteni részecskét.

- A hangosan csörgedező patak néha elnyomja a béka kuruttyolást.


Vagy mire gondolsz?

2016. máj. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Csakis a felszínes, egysíkú emberek érdekesek, az egyedi embereket taszítónak találom.
2016. máj. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem szeretem az egysíkú, felszínes embereket, akikkel néhány dolgon kívül semmiről sem lehet hosszútávon beszélgetni.. Elég sokrétű az érdeklődési köröm, több hobbim van, sok témában jártas vagyok (sok olyanban is, ami egyáltalán nem kapcsolódik a másikhoz, szépirodalomról ugyanúgy szívesen beszélek, mint biokémiáról és az orvostudományról - ez csak két példa), örülök, ha van hozzá partner, és nem merül ki a beszélgetés a "mit csináltál ma", "mi van xy-al" és a "suli/munka" témakörökben.


Viszont! Olyan emberrel még annyira sem barátkoznék, aki nem tudja normálisan kifejezni magát, hanem elvárja tőlem, hogy olvassak a gondolataiban, és egyenes, őszinte beszéd helyett össze-vissza kertel és nekem kell a sorok között olvasnom. Magam is egyenes embernek tartom magam, kertelés nélkül mondom ki a gondolataim, a másiktól ugyanezt várom. Nem baj az, ha más a gondolatmenete, mint az enyém, hisz mindenkié más bizonyos szintig, ez teljesen rendben van, de akkor mondja ki, írja le, ne várja el, hogy félszavakból találgassak.

2016. máj. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát a felszíneseket én sem csípem. De a bonyolultakat sem.

A burkolt beszéddel meg az a gondom,hogy egy nő pont úgy rázott le,hogy minden témához hozzá fűzött valami tanúlságos történetet,-persze érdekes volt csak azt hitte olyan hülye vagyok,hogy nem értem meg,való igaz egy idő után már nem tudtam olyan választékosan kifejezni magam mint ő.Meg nem szeretem,ha megmondják,hogy írjak,ha én vagyok a váci püspök -akkor én vagyok és kész!

Inkább a szexes kategóriában nyomulok ott az is jó,hogy akarsz vagy nem. (f)

2016. máj. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!