Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátom le akarja tépni az...

A barátom le akarja tépni az arcomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy gyerekes az agyam, és, hogy ne zaklassam. De közben én nem is zaklattam. Azt mondta, hogy nem mehetek a házának a 100 méteres körzetébe, különben feljelent. Nem értem, hogy miért mondta. Ő zaklat engem. Folyamatosan hívogat, és már hajnalok hajnalán zaklatott a facebookos üzeneteivel. Ráadásul nem is írtam neki vissza mindig. Minden reggel arra keltem, hogy püttyögött a telefonom, mert üzenetet kaptam tőle: "Ahoj barátom"......
2016. máj. 17. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán mindketten hülyék vagytok. Ennyi
2016. máj. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A barátod leatherface?
2016. máj. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem. Csak tekézni akar a fejemmel. De egyébként... Szerintem beteg az agya. A múltkor egy másik barátomat felhívta magához. Mikor oda ért, az apukája engedte be a házba, majd a srác, aki le akarja tépni az arcomat, magukra csukta az ajtót, és leültette az ágyra. A szobája tele volt mindenféle focicsapatos cuccokkal. De totál nem volt semmi értelme, mert a Barcás cuccok voltak a Reálos mellett... Na mind1... Csak tudni szeretném, mit gondoltok, ilyenkor mi a teendő?! o.O
2016. máj. 17. 13:10
 4/9 anonim ***** válasza:

Több focicsapatot is kedvel, tuti elmebeteg.

Azt kéne tenned, hogy megdumálod vele, hogy száljon le rólad. Vagy kerüld el, vagy verd meg te.

2016. máj. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam már, de fekete öves karatés.
2016. máj. 17. 13:18
 6/9 anonim válasza:
Mondd meg neki, hogy azután nehéz lesz, miután leharapod a kukiját. ;]
2016. máj. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tiltsd le a francba, minek foglalkozol vele egyáltalán?
2016. máj. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez a kandikamera?
2016. máj. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Letiltottam, dehát hívogat meg minden... A barátaimnak meg azt mondogatja, hogy én hívogatom meg zaklatom egyfolytában... De már a telefont sem veszem fel neki. Nem is értem miért jó ez neki
2016. máj. 22. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!