Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kérjek bocsánatot a...

Hogyan kérjek bocsánatot a legjobb lánybarátomtól?

Figyelt kérdés
Múlthéten nagyon megbántottam és már észre sem vesz. Fiú vagyok es szerintetek, hogy kérjek bocsánatot egy lánytól?

2016. máj. 18. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég necces a dolog. Én magamból indulok ki. Én utálom,ha nyaliznak nekem,hogy "jaj,bocsáss meg"; "ne hargudj"stb. Nekem az a jó,ha 1-2 napig a közelembe nem jön az illető,de ezt embere válogatja. Egyébként,mivel bántottad meg? Mert nem mindegy,hogy csak egy kicsit megtréfáltad,megviccelted,és ő vette vérkomolyan,vagy tényleg nagyon megbántottad valamivel.
2016. máj. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amúgy,mivel nem tudom,hogy mivel bántottad meg,ezért egy egyszerű bocsánatkérést próbálj összehozni. Érd el,hogy figyeljen rád,és személyesen beszéljetek erről. Látsszon rajtad,hogy komolyan gondolod a bocsánatkérést. Mondd el,hogy tudod,megbántottad őt,és ez téged is bánt. Hallgasd meg,amit mond. A bocsánatkéréskor tudni fogod,mit kell mondani :) Beszéljétek meg a felmerült problémá(ka)t,és tisztázzatok mindent! Esetleg készíthetsz neki valami apróságot,és vehetsz neki bonbont(lehetőleg a kedvencét).

Jó tanács: Soha,ismétlem SOHA ne idegesítsd fel magad valamin,legfőképp ne vessz vele össze,ha kicsit durcizik,meg mert nem akarja hallgatni a bocsánatkérésedet,stb...Maradj nyugodt,és komoly,és tényleg akard a bocsánatkérést. Sok sikert!

2016. máj. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Először adj valami kedves, megbízható embernek, aki kézbesít neki egy levelet tőled, amiben mondjuk lehetne az, hogy szeretnél bocsánatot kérni, és szeretnéd, hogyha lehetőséget adna rá, hogy ezt élőben is megtett, mert hogy mondjuk hivatkozhatnál arra, hogy így leírva, meg másokon keresztül tök izé. Ha egy iskolába jártok is megoldható, ha meg egy osztályba is, akkor meg főleg. Én pl így csinálnám, hogyha levegőnek próbálna nézni.
2016. máj. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*megtedd.
2016. máj. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az értelmes válaszokat. :)) igyekszem megfogadni őket
2016. máj. 19. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!