Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik igaz barátság férfi...

Létezik igaz barátság férfi és nő között szerintetek?

Figyelt kérdés
Miért akar mindig többet a férfi mint a nő? Miért akar rögtön befeküdni a nő ágyába? Ha barátságos vagyok valakivel, rögtön félreértik. Hogy lehet kibújni ügyesen, ha nem érdekel a pasi röpke időre?
2016. máj. 22. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Kb 100000000 ilyen kérdés van, még mindig nem unjátok?
2016. máj. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van, de én sokszor koppantam már és gyakran derült ki, hogy a másik többet szeretne. Ami nem is lenne gond, de tudják, hogy foglalt vagyok.. Szóval én manapság nemigen hiszek ebben, bár tény vannak olyan ismerőseim akik soha nem próbálkoztak.
2016. máj. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van, ha abszolút nem létezik köztük semmiféle fizikai vonzalom.
2016. máj. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
A barát akkor is barát ha beteszi...
2016. máj. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
Figyelj. Az internetet mikor vetted meg? Legelsőnek használod életetben? Nem bunkóságból, de ezen az oldalon létezik olyan, hogy keresés funkció. Igen. Amiben csak a legendákban írnak. Hatékonysága nem ismer határokat és meg 5 millió kérdést/választ találhatsz a segítségével. Feltétele egy kis IQ szint, nem tudom meg van-e hozzá elegendő, de próbálkozz meg vele.
2016. máj. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igazi barátság szerintem nem. Az egyik fél előbb-utóbb mindig többet akar. Hogy miért? Mert ha valakivel az ember meg tudja osztani az összes gondját, baját, az illető mindig, mindenben mellette áll, lehet vele bulizni, beszélgetni stb., akkor azért csak elgondolkodik rajta az ember, hogy egész életében ezt kereste. És ha eleinte nem is jött be neki az illető, a belső értékek egy idő után felülírják a külsőt.
2016. máj. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Figyelj. Az internetet mikor vetted meg? Legelsőnek használod életetben? Nem bunkóságból, de ezen az oldalon létezik olyan, hogy keresés funkció. Igen. Amiben csak a legendákban írnak. Hatékonysága nem ismer határokat és meg 5 millió kérdést/választ találhatsz a segítségével. Feltétele egy kis IQ szint, nem tudom meg van-e hozzá elegendő, de próbálkozz meg vele."


Ahhoz mennyi IQ kell, hogy valaki inkább adjon egy teljesen OFF választ ahelyett, hogy szépen továbbállna? Sok biztos nem. Ha nem akarsz válaszolni sokadszorra valamire, akkor legyen már annyi benned, hogy továbbpörgetsz okoskodás helyett. Arra van itt a legkevesebb igény. Nem mondok újdonságot: szinte mindent megkérdeztek már minden lehetséges formában itt az oldalon, tehát a kérdések majdnem mindegyike ismétlés. És? Abba még senki nem halt bele, inkább legyen több, mint kevesebb. Nem tetszik? KILÉPÉS gomb.

2016. máj. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7-es, szerintem Acnologia.
2016. máj. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Volt egy fiu baratom minden szuper volt amíg semmi vonzalom nem volt köztünk, aztán rájött hogy szeret...
2016. máj. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!