Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barátaim, mit tegyek?

Nincsenek barátaim, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nincsen egy barátom sem mindegyik előbb utóbb összeveszik velem...depressziós vagyok nagyon sokszor gondolok az öngyilkosságra.1.osztály óta nagyon sokat piszkáltak a suliban.azóta van ez...nagyon kétségbe vagyok esve mivan,mikor semmi olyat nm csinalok amiért összekéne vesznünk csak túl pörgős vagyok mikor végre úgy érzem,hogy valaki bír.suliba is mindenkinek megvan a saját barátja énmeg ott vagyok egyedűl.Tesóm is nagyon sokszor mondta,hogy nem szeret senki stb.ő is sokat piszkált.légyszi segítsetek nemtudok kibírni így mégegy nyarat...:(

13/L


2016. máj. 22. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 8-ik éve vannak ilyen nyaraim, és mind kibírtam. TE is kifogod.
2016. máj. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi.Te mit csinálsz egyedül nyáron?
2016. máj. 22. 18:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden oké lesz, na aggódj. Sajna az általános márcsak ilyen, velem is így volt. Gimiben viszont megtaláltam a saját társaságomat, és ott az ember azért már érettebben viselkedik. Ha előbb nem, közép suliban tuti találni fogsz egy barátot. :)
2016. máj. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem általános elsőtől fogva egészen az egyetem közepéig ilyen nyaraim voltak. Mindig full egyedül töltöttem azokat, volt olyan nyár, amikor ki sem mozdultam a saját telekről. Mindez durván 16 év volt és túléltem...


Mondjuk az már más kérdés, hogy így felnőtten sem jobb a helyzet. Barátkozz a neten, vagy nem tudom.

2016. máj. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. máj. 22. 18:55
 6/7 anonim válasza:

Szia! Ugyanez van velem is ... :( 12/L

Ha szeretnél, írj privátba... :)

Én is mindig túlságosan is örülök, ha végre van egy barátnőm/barátom, aztán mindig eltávolodnak tőlem, én pedig képes vagyok akár 1 hétig is ezen bőgni. :(

És sajnos rám is igaz a depresszió minden tünete.. :(

2016. máj. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
„A magányosság abból is eredhet, hogy valakinek nincs önbizalma. Nehéz nyitni mások felé, ha közben úgy érzed, nem vagy méltó a figyelmükre” (Jeanette).
2016. jún. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!