Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti is jártatok így barátkeresé...

Ti is jártatok így barátkeresés közben?

Figyelt kérdés
Mostanság interneten keresek barátokat, de kisebb sikerrel. Főleg mert elején tisztázom hogy normális, értelmes embert keresek. Erre a tapasztalatom szerint mindig az van hogy a személy is ugyan ezt mondja. Majd idővel kiderül nem értelmes. Sőt, többségük egyszavas válaszokat ír, nem képes társalogni, nem tud kommunikálni. Nincs témája így elvárja hogy a másik írjon. Arról nem beszélek van aki megsértődik mert nem az a válasz jön amit vár.
2016. máj. 24. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez, főleg itt a gyakorin. Nincsenek barátaim, magányosan érzem magam. Napi szinten több kérdést tesznek fel a témakörben, egy időben mindenkinek írogattam üzenetet, szimplán csak beszélgetés gyanánt. Semmi hátsó szándék, randi stb. De 2-3 üzenetváltás után megszűnik az egész társalgás, én kiírom a lelkemet, a másik fél pedig benyom ilyen 5-6 mondatos választ, holott elvileg világfájdalma van, és majd megőrül. (Én ilyenkor próbálok segíteni, beszélgető partnerre lelni, mivel rohadtul egyedül vagyok) Nem értem, vagyis valószínűleg igen. Ezeknek az embereknek többnyire hangulat ingadozásuk van, nem depressziósak, nem pánikbetegek, sőt igazán még csak nem is igazán érzik magukat egyedül. Vagy csak szimplán rossz napjuk van.
2016. máj. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem jártam még igy
2016. máj. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kinek mi a normális... Attól, hogy valaki nem nagy dumás még lehet értelmes, normális.
2016. máj. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 4-5 éve (12-13 évesen) ismerkedtem meg a netes barátommal, akivel már 2 éve beszélgetünk minden nap rendszeresen, mert egyszer csak úgy ráírtam, hogy mi van vele. Mondjuk szerencse is közre játszott, mert egykorúak vagyunk, sok dologban hasonlítunk, stb.


Én azt ajánlom, hogy nézz szét a régebbi netes ismerőseid között, esetleg akivel régebben beszéltetek de valahogy abbamaradt. Nem kell feladni, igazi barátok mellett nagyon jól jön sokszor egy netes is tapasztalataim alapján :). Én az enyémet egy online játékban ismertem meg még anno, az már fix 1 közös érdeklődési pont például.

2016. máj. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is ott próbálkozok, eléggé kevés sikerrel.. Általában a hülyeségekkel rongálnak xDD

Vagy az embernek be se áll a szája és a másik épp,hogy mond valamit. Néha oké, de mindig:'D

Én csomószor jártam úgy,hogy huu mondom végre valaki..(talán?!) erre az ember tegyük fel felveszi máshol és vége az egésznek, nem is értem amúgy,komolyan.


Aki szeretné ide nyugodtan írhat :DD



22/L/L

2016. jún. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!