Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek "megéri" ilyen...

Szerintetek "megéri" ilyen miatt összeveszni?

Figyelt kérdés

Egy barátnőmről van szó, tipikusan olyan "kórban" szenved, hogy állandóan, megállás nélkül nyomkodja a telefonját. Annyira nem is vészes, mert ugye ez a mai világban már megszokottnak számít, valamint én is néha előveszem. NÉHA. A minap megkérdezte tőlem, hogy van-e valami baj, mire én mondtam neki tök normális hangon, hogy kicsit már zavar hogy mikor beszélek/BESZÉLNÉK hozzá akkor folyton telefonozik (mellesleg állandóan csak a barátjával csetel..) Erre még ő volt felháborodva, hogy miért csinálok olyan nagy ügyet abból, hogy aznap először visszaírt a barátjának!!! Hát k*rvára nem egyszer írt vissza, le se szarja hogy ott vagyok mellette és szeretnék vele beszélgetni, ha már velem van akkor velem foglalkozzon, szerintem ha már mindennap találkoznak, akkor tud elég időt tölteni a barátjával is!!! Ha én ott vagyok vele, mert áthívott, akkor velem foglalkozzon, ez nem így van rendjén?!

Bezzeg fordított esetben, amikor ő van a barátjával és én írok rá, akkor el sem érem órákig, nem ír vissza..

Szóval most ő van felháborodva ezen, meg minden baja van. Szerintetek hülyeség volt ezt megszólnom, vagy jól tettem? Mert olyan hülye indok ez arra, hogy összevesztünk, hogy félek, nem volt értelme. De engem nagyonnagyon zavar, muszáj volt tennem ellene valamit.

Nagyon semmit nem értem el vele mondjuk, mert most Ő haragszik RÁM, és ugyanúgy telefonozik tovább.



2016. máj. 26. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Összeveszni semmilyen esetben sem érdemes. Főleg nem ebben.
2016. máj. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Én a helyedben kivettem volna a kezéből, és még szét is törtem volna. Falra mászok az ilyenektől...
2016. máj. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Második: A számból vetted ki a szót, én is ezt csinálnám, ha nem lenne drága az a rohadt telefon.

Első: Akkor mégis mit csináljak? :( Látod, nem lehet vele normálisan beszélni, még felháborodik rajta...

2016. máj. 26. 18:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Ha sehogy sem tudsz vele beszélni normálisan, akkor ez mégis milyen baráti kapcsolat? Hogyha ezt így folytatja, akkor hagyd a francba és keress olyan barátokat, akik tényleg a barátaid.
2016. máj. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem összeveszni kell, hanem értelmesen elmondani, hogy zavar téged, hogyha vele vagy épp, akkor is a telefonját nyomogatja, szeretnél vele több időt érdemben eltölteni, mert hiányoznak a régi beszélgetéseitek (vagy valami hasonló) és nem érzed, hogy rád figyelne, mikor nem tudja eltenni addig a telefonját. Pár órára nyugodtan elszakadhatna a barátjától ilyenkor.
2016. máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!