Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális egyetemista srácok!...

Normális egyetemista srácok! Ti hol ismerkedtetek meg a barátnőtökkel és hogy?

Figyelt kérdés

Már akinek van barátnője... Már úgy érzem, hogy nekem nem fog sikerülni. De hogy miért nem, nem tudom az okát.


Egy pár történetet írhatnátok, hogy hol és hogyan ismerkedtetek meg az aranyos, okos szép barátnőtökkel - gondolatébresztőnek.


Köszönöm szépen előre is!


2016. máj. 27. 18:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
A legtöbb egyetemista lány anyagi támogatókat keres, nem trollkodok, komolyan igy van.
2016. máj. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Ja még csak az kéne egyetem mellett, barátnő, így is majdnem meghalok, nem kell még egy ember is aki állandóan picsog nekem.
2016. máj. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én a barátnő vagyok igaz, remélem nem baj, ha válaszolok. :)

Mi barátok által ismertük meg egymást. Legjobb barátnőmmel lakótársak voltunk(/vagyunk). Az ő barátja sokszor aludt nálunk és a haverja jött érte reggelente és együtt mentek be előadásokra. Egyik reggel elaludtak és már itt volt a haverja, szóval felhívtuk a lakásba, hogy itt várja meg őket, amíg ők készülődtek mi beszélgetésbe elegyedtünk. Elkérte a számom és elhívott sétálni, ebből az lett hogy kb 15 km-t sikerült sétálnunk, mert csak beszélgettünk-beszélgettünk. Volt még pár randink utána, aztán összejöttünk. Kb ennyi a mi megismerkedésünk sztorija. :D

21L

2016. máj. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Kedved második!


Azt én értem, hogy nincsen idő xD Pontosan ezért kérdem, hogy valakinek ezek mellett van, ráadásul fullos barátnője.

2016. máj. 27. 19:19
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Ja közbe meg valami fizetős fősulira jár valami büfészakra. Hát ebből én nem kérek köszönöm.
2016. máj. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Akkor ha jól értem, ha egy valaki nem büfé szakra jár és tisztességesen tanul, teljesen normális, ha nincsen barátja/ barátnője, az egyetem alatt?
2016. máj. 27. 19:37
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Igen, teljesen normális. Legalábbis szerintem.
2016. máj. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne az embernek ideje egy nehéz szak mellett is párkapcsolatra? Normális időbeosztás és toleráns partner, ez a titok.
2016. máj. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


De hol találok ilyet? Es hogy!? Ennek a kerdese kapcsán született ez a kérdés...

2016. máj. 27. 21:31
 10/15 A kérdező kommentje:
Pedig nem is vagyok egy ronda gyerek szerintem... :/
2016. máj. 27. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!