Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy fiú barátom hirtelen...

Egy fiú barátom hirtelen elkezdett távolságtartóan viselkedni. Tetszik kicsit, de nem vallottam szerelmet meg semmi. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Nem nagyon gondolkodtam ezen, mert nem feltűnő a távolságtartása, pedig már egy ideje észrevettem. Ugyanúgy beszélünk, de pl. ha táncolunk buliban mindenkivel táncol csak velem nem és direkt nem néz a szemembe. Nem használja többé a becenevet amit adott nekem. Egy közös barátunk megjegyezte, hogy mikor együtt vagyunk úgy tesz mintha totál nem érdekelném meg furán viselkedik, de néha ha nem vagyok ott látszik rajta, hogy hiányzom neki. Főleg ezt nem értem az egészben.

2016. máj. 28. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:

ASK

HIM

2016. máj. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Roland G. ***** válasza:
46%

Lehet,hogy rosszul táncolsz :)))

Szerintem tetszel neki,csak kicsit játszadozik.Mit érte el,ez a taktikája?Hogy ő jár a gondolataidban,de lehet rosszul látom...

2016. máj. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tudod h mi az oka.
2016. jún. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Huu bocsi h nem a kerdesre valaszolok de ez engem is erdekelne :D
2016. jún. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves noah., a helyzet az, hogy fogalmam sincs. Vagy arról van szó, hogy kedvel barátként, de nem tetszek neki ezért távolságot tart, de barátként hiányzok, vagy tényleg tetszek neki, csak taktikázik. Ezek közül egyik se túl valószínű. más ötletem viszont nincs. :/


Amúgy újabban megszűnt ez az ignorálás dolog, mert én is figyelmen kívül hagytam őt és végül keresett. Megyünk majd együtt bulizni. Viszont még most is furcsa számomra, mert mindketten érezzük, hogy van valami szerintem. Közelebb vagyunk mint voltunk, pedig sokkal kevesebbet beszélünk mint eddig. Ebben biztos vagyok, nem csak beképzelem. Lehet érezni. Még tanácstalanabb vagyok mint eddig. :D

2016. jún. 11. 02:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz rá. Beszélj vele őszintén, hogy nem igazán ezt a helyzetet, stb. Végül is minden esetben a legcélravezetőbb az őszinte kommunikáció, legalábbis ha két intelligens, érett félről van szó. :)
2016. jún. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*nem igazán ÉRTED ezt a helyzetet (...)
2016. jún. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Félek, hogy ez tönkretenné a barátságunk. Az is lehet, hogy ezért távolodott el.
2016. jún. 11. 02:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Az még biztos nem tenné tönkre a barátságotokat, ha megemlítenéd, hogy úgy érzed, máshogy viselkedik veled, mint régebben, és nem érted, miért, stb.
2016. jún. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megoldódott. :) Csak barátok vagyunk, de mindent megbeszéltünk (ő hozta föl),nem is volt túl kínos szerencsére. Azóta lógtunk is együtt.
2016. jún. 12. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!