Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudnátok idézeteket, a barátok...

Tudnátok idézeteket, a barátok elvesztésére /szoros baráti viszony elengedésére?

Figyelt kérdés

2016. máj. 29. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
2016. máj. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor reggel felébredek, úgy érzem, valami hiányzik. Tudom, hogy valami nincs rendben, de kell hozzá egy kis idő, míg rájövök, mi is az..., aztán eszembe jut. A legjobb barátom - elment. Az egyetlen barátom. Hülye voltam, hogy egyetlen emberre összpontosítottam minden ragaszkodásom. Most meg iszom a levét.

Cecelia Ahren

2016. máj. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ha megszeretlek, kopogtatás nélkül bejöhetsz hozzám, de gondold jól meg, bántana, ha azután sokáig elkerülnél. (József Attila)

~Azt hiszed, nekem nem fáj? Fáj, és sokáig fájni fog. Aztán eljön majd az a pillanat is, amikor minden fájdalom nélkül azt fogjuk mondani, emlékszem, volt egyszer egy barátom. ~


~Hiába nyújtasz támaszt valakinek, hiába számathatnak rád , ha baj van.. sosem találsz olyan embert , aki minden jót viszonoz neked..:/ ~

Annyira szeretnék egyszer egy olyan barátot aki nem hazudik nekem, aki kiáll mellettem, aki tényleg örökre velem marad és nem kell csalódnom benne, olyan akiben megbízok és megérdemli a 'barát nevet'.! ;| ♥ ~


~Barátok, akik sosem hazudnak neked, barátok, akik mindig találnak rád időt. Barátok, akik el nem engednek sosem, barátok, akik nem akarják, hogy megváltozz. Barátok, akik számunkra tökéletesek. Jegyezd meg, ilyen barát nem létezik... Ki sosem hazudott neked, ki mindig talált rád időt, ki nem akarta, hogy megváltozz. Ez mind csak mese és fel kell, hogy ébredj mert tökéletes barátság nem lesz, nem volt és nincs.! ~( :


~ Olyan vagyok nélküled; Mint a Facebook barátok nélkül, Mint a YouTube videók nélkül, Mint a Google találatok nélkül.:$ ♥


~*Elvesztettem a legjobb barátom: Nem fogok összetörni! Nem fogok sírni! Mert ez azt jelenti nem voltál igaz barát ;) Akit annak tartasz, aki elvett téged tőlem.. Érezd vele jól magad és csalódj egy b*zi nagyot ;D Akkor rájössz mit érzek én!! (K)


Annyira szeretnék egyszer egy olyan barátot aki nem hazudik nekem, aki kiáll mellettem, aki tényleg örökre velem marad és nem kell csalódnom benne, olyan akiben megbízok és megérdemli a 'barát nevet'.! ;| ♥ ~


A megbeszélés helyett - a kibeszélés vált divattá ;) De ilyenkor csak nevess azokon akik félnek a szemedbe mondani az igazságot!

2016. máj. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
"Buz.i az, aki elengedi a barátait. Még nagyobb buz.i, ha ő az, aki miatt el akar menni." - Én, spontán.
2016. jún. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3! Hát ja.
2016. júl. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!