Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek vannak nárcisztikus...

Nektek vannak nárcisztikus barátaitok?

Figyelt kérdés
Nekem van egy, és annyira jól esik amikor a terveit meghiúsíthatom, lemondhatok egy programot az utolsó pillanatban, vagy még azért sem úgy csinálok valamit, ahogy ő elképzelte. És mindezt úgy teszem, hogy nyilvánosan ne tudjon kiakadni, hanem csak úgy magában dúljon-fúljon :) Túlzottan határozott és irányító, önimádó és általában a környezete ezt el is fogadja, de engem nagyon idegesít amikor megmondja, hogy mikor és hol kellene ott lennem. Gyakran még ha ráérnék is, inkább kitalálok valamit, hogy miért is nem jó és majd csak 1-2 óra múlva érek oda amikor már mindenki megjelent. Nem szeretem ha irányítanak és megszabják hogyan cselekedjek. Idegesít. Ennek ellenére én nem vagyok irányító, sosem akarom ráerőltetni az akaratom másokra. Én csak annyit mondok, mindenki szabad és tegyen saját belátása szerint. Ti hogyan kezelitek az ilyen embereket?
2016. máj. 29. 13:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%
Először is nézd meg mit jelent a nárcisztikus szó
2016. máj. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Ááá nem csak azért hozol irracionális döntéseket plusz hazudsz is hogy kibas* a másikkal. Te sokkal rosszabb vagy mint ő.
2016. máj. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
Látom fogalmad nincs a barátság fogalmával, vagy ha ez neked barátság hogy élvezeted leled benne hogy átvered a fejét, gratulálok. Nárcisztikus ember meg az önimádó ember, az hogy eltervez valamit mindig és ő azt akarja hogy úgy legyen, teljesen más. Másrészt nekem volt egy ilyen haverom, nem túlságosan érdekelt hogy mennyire fényezi magát, mert hát haverom volt aztán örültem hogy boldog magával.
2016. máj. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

"A nárcizmus beképzeltség, hiúság, önhittség vagy egyszerűen az önzés személyiségvonása"


Remélem nem kell belemennünk most a szavak definícióiba, mert ahhoz totál nincs kedvem.

2016. máj. 29. 14:05
 5/21 A kérdező kommentje:

az hogy eltervez valamit mindig és ő azt akarja hogy úgy legyen, teljesen más...


Ő hiú ember is, szereti magát nagyon, és azt hiszi, hogy ő bármire képes. Én ismerem testközelből, csak tudom, hogy illik rá a nárcisztikus személyiség leírása. Emellett még irányító is. Engem idegesít, hogy mindig mindennek úgy kell lennie, ahogy ő akarja és mindig magát megválasztja főnöknek, irányítónak. Nem szeretem ha alkalmazkodnom kell valakinek a döntéseihez. Én amolyan független típus vagyok, viszont lehet, hogy sokaknak megfelel ha mehetnek valaki után, nincs szabad akaratuk.

2016. máj. 29. 14:08
 6/21 anonim ***** válasza:
45%
kérdező te beteg vagy.
2016. máj. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

6


Én? :)) Pedig másról beszélek most...

2016. máj. 29. 14:11
 8/21 anonim ***** válasza:

Pedig bele kell, mert nagyon nem egy nárcisztikus embert írtál le(vagy legalábbis nem adtál semmilyen okot, hogy miért lenne az)


A nárcisztikus az olyan ember aki naphosszat a testét csodálja a tükörben, hangoztatja, hogy ő milyen jó, tökéletes ember stb


Az hogy kitalál programokat amikre elhív egy hozzád hasonló suttyót az inkább főnökösködés, de inkább szánalmat érezhet irántad

2016. máj. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem kezdem el most magyarázni, hogy miért nárcisztikus. Tény, hogy önző és tökéletesnek hiszi magát és azt hiszi, hogy jobb másoknál minden szempontból. Például mutatott egy fényképet a lányról akinek van egy 10 éves kapcsolata és azt mondta, hogy a pasija nagyon gyenge, simán megszerzi tőle. Most nem akarom érthető okok miatt leírni azt, hogy még miket csinált ami miatt ő nárcisztikus, mert engem leginkább az zavar, hogy irányít, ami szerintem önzőségből fakad, hiszen azt szeretné, hogy minden úgy alakuljon, hogy neki kényelmes és megfelelő legyen.
2016. máj. 29. 14:20
 10/21 anonim ***** válasza:
Inkább feküdj vissza az ágyadba a macskáiddal és nézd tovább a szívek szállodáját. Jobb lesz mindenkinek..
2016. máj. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!