Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elhagytak a barátaim, mit tegyek?

Elhagytak a barátaim, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt néhány haverom, köztük egy barát, akik otthagytak a francba. Asszem már régóta érett a dolog, most már tudom, csak én áltattam magam, hogy lesz majd jobb és biztos őket is bántja a dolog. Folyamatosan szarba se vettek, lekoptattak, és most már értem.


Én is hibáztam, egyszer, egyikük ellen, akivel igen jó volt a viszonyom, legalábbis azt hittem, de azonnal bocsáantot kértem, szenvedtem érte eleget. sose voltam egyébként senkivel ellenszenves. Vártam, hogy javuljon a dolog, de mikor ma is hallom, hogy ők minden fű-fát elhívnak sörözni stb, nekem meg üzenetre se válaszolnak, rájöttem: Nekem itt már nincs vissza.


Tudom, erre mondják azt, hogy majd lesznek mások, nem is voltak igazi haverok. De igazából, kiégettnek érzem magam. Senkivel se akarok barátságot, a múltat hazugságnak tartom, de néha még visszavágyok, és ezeket hallva ez igen nehéz. Magányos vagyok.


2016. máj. 31. 13:20
 1/4 anonim válasza:
Keress egy barátnőt az mindent megold :D Én már csak tudom
2016. máj. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak ahhoz társaságba kéne járnom, amim nincs
2016. máj. 31. 13:33
 3/4 lilmun válasza:
Nyiss a világ fele - keress új elfoglaltságokat, közösségeket, onnan automatikusan jönnek az új ismerettségek és ajtók nyílnak. Ha nem vagy hajlandó ezt megtenni, mert megvannak az előre legyárott véleményeid, akkor sokkal nehezebb lesz és több időbe fog telni.
2016. máj. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hidd el sok olyan ember van aki mindent megtesz ugyanúgy és semmit se ér. Ugyanezt kapja holott nem csinált semmi olyat.


"Senkivel se akarok barátságot" .. Pont,hogy ezt a hozzáállást nem szabadna hagyni.. csak még rosszabb lesz, nagyon meg kell válogatnunk,hogy kik felé nyitunk.. akármilyen téren. Komolyabb meg aztán pláne.

De a beismeri már egy magasabb lépcsőfok, és hogy beláttad ezt. Másoknak elég nehezére esik ez is, vagy csak tudomásul venni. Keress olyan embereket akik megbecsülnek, hidd el vannak.


Bár én se sűrűn találtam,de a remény hal meg utoljára nem?:)


Ez a kiégettség meg a többi a sajnos normális, ilyen emberekre ne legyen szükséged. Felszínes emberekből rengeteg van, igaz barátokból annál kevesebb. Fel a fejjel.

Én szívesen beszélgetek.

22/L/L

2016. jún. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!