Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy legjobb barátságba kínos...

Egy legjobb barátságba kínos a csend ha már 3 éve ismeritek egymást?

Figyelt kérdés
2016. máj. 31. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem!! Nem kell mindig beszelni!!!
2016. máj. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Roland G. ***** válasza:
Szerintem sem kínos,sőt arról tesz bizonyságot,hogy jó a kapcsolatotok,mert elvagytok egymás mellet anélkül is,hogy beszélni kéne.Egyszerűen élvezitek egymás társaságát így is.
2016. máj. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a válaszokat!!! :) Még anyi hogy hétvégenként milyen közös programot tudnánk szervezni ami egyedi is?? Szerintem már unalmas hogy gépezünk beszélgetünk megcsináljak egymás haját...
2016. máj. 31. 15:18
 4/7 Firedoom ***** válasza:
En ilyenkor szoktam mondnai: "Na gyerekek fozzunk valamit!" ilyenkor tobbnyire ismeretlen, keleti kaja kell aholna siker eselye zero xD vagy "Menjunk el bowlingozni!", "Egy garazs banda Paddy and the ratsot jatszik, lessuk meg!"
2016. máj. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Két ember attól fogva számít igaz barátnak, amikor hallgatásuk már nem jelent kínos csendet-Dave Tyson Gentry
2016. máj. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A fozes az jo program sokat lehet nevetni mert mindegyikunk ugyelen a konyhaba xdd es meg valami mas ???
2016. máj. 31. 16:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha régóta nem találkoztak és úgy hallgatnak mesélés nélkül ott a barátság már távoli emlék. Ha állandóan együtt vannak (lassan mondom) N O R M Á L I S!
2016. máj. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!