Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit írjak a kép hátuljára?...

Mit írjak a kép hátuljára? (ez nem egy mindennapi ilyen kérdés)

Figyelt kérdés
van egy lány akivel év elejéig legjobb barátok voltunk,de megunt(ez a 2. alkalom hogy eldobott)szval azóta bunkó velem,utál,stb,azt mondta mögöttem rám mutatva h ˇjéé ott egy rib**nc!jaa nem ez veronika" (nem ez a nevem az igazit nem mondom meg XD)és már én is utálom.ellenem fordította a fél osztályt és ugy néha együtt piszkálnak,meg olyat terjeszt rólam ami nem igaz de az igazság már senkit se érdekel hiába mondom.nah,szóval mondta ma h majd nekem is ad képet és azt csinálok vele amit akarok csak el ne átkozzam.mivel én nem vagyok egy bunkó egyed ezért ha képet kapok elfogadom és én is adok. elsőre olyasmit akartam a kép mellé mellékelni h "legközelebb jól gondold meg kit rib***ncozol le te r**bi" de lebeszélt rróla az egyik barátom.az a baj hogy én nem tudom ezek után se utálni mert emlékszem arra milyen volt amikor jóbavoltunk és hiába tudom hogy mostmár ő nem ugyanaz a ember.tanácsot szeretnék tőletek kérni a képes szöveggel kapcsolatban.ti mit írnátok rá ami ütős de nem bunkó és megfelelő.nekem túl nehéz kitalálni,nem jut eszembe semmi normális.pls adjatok tanácsot!! és nem kell írni,tudom hogy hülye vagyok hogy ezek után se utálom és hiányzik a régi éne de ez van.túl hűséges tipus vagyok XDD

2016. máj. 31. 15:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ki semmit nem csinál, csak mindent kritizál,

örökös témája a más dolga.

Szavakban hangosak, tetteik nincsenek,

árnyékként kísérik életedet.

Sehogy nem vagy jó, ez nyilvánvaló.

Ossian

2016. máj. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Amikor az igazságból hazugság lesz, a barátból ellenség, a szerelemből gyűlölet és a szabadságból börtön, akkor már csak egy lehetőség marad: bosszú mindhalálig.


ez milyen? ötleteket pls

2016. máj. 31. 15:32
 3/15 anonim ***** válasza:

Úgy intek búcsút a régi barátoknak,

Mint akik a végén csak azért találkoztak,

Egy kézfogás, nem más, ennyi, ami megmarad,

Gerinctelen lettél, úgysem embereled meg magad.

2016. máj. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1.A barátokból lesznek a legrosszabb ellenségek.

2.Szegény ellenség:

nem is akar rosszat - csak

több jót, magának.

3.Mindig bocsáss meg ellenségeidnek - semmi sem bosszantja őket ennél jobban.

4.Némely embert jobb szeretek nyílt ellenségnek, mint kétes barátnak.



ezek közül melyik a legjobb?

2016. máj. 31. 15:54
 5/15 A kérdező kommentje:
nem gondoltam volna hogy ilyen hamar jönnek válaszok. köszönöm ^_^
2016. máj. 31. 15:55
 6/15 A kérdező kommentje:
Az a legfurcsább dolog mások ócsárlásában, hogy az elkövető mindig azt hiszi, hogy ettől az áldozat fog rosszabb színben feltűnni. Ám ha valaha is voltunk már tanúi ilyen szituációnak, akkor biztosan tudjuk, hogy ez nem így van. Mindig az elkövető tűnik rosszabbnak.
2016. máj. 31. 16:01
 7/15 A kérdező kommentje:
6.A jó élet a legjobb bosszú. Azok, akik bántani akarnak, nem tudnak több keserűséget okozni.
2016. máj. 31. 16:04
 8/15 A kérdező kommentje:

Ez milyen?????

Nem azért gyűlölünk embereket, mert azok rosszak. Annak mondjuk őket, azzá tesszük őket, mert kell valaki, akit gyűlölhetünk.

2016. máj. 31. 16:10
 9/15 A kérdező kommentje:
Sokféleképpen lehet nem szeretni is. Még emberségesen is.mint ahogy én csinálom.meg van az ahogy te csinálod
2016. máj. 31. 16:12
 10/15 A kérdező kommentje:

Gyűlöllek, mert gyűlölsz engem,

hasonlítunk voltaképpen,

A különbség annyi, hogy engem éppen

Sose köp szembe a tükörképem!

2016. máj. 31. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!