Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összevesztem a barátnőmmel de...

Összevesztem a barátnőmmel de ő nem hajlandó ezt megbeszélni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Összevesztem a barátnőmmel vagyis ő sértődött meg valamin hogy min azt nem tudom...a lényeg hogy írtam neki facen hogy mi a baja de elküldött két képetegy pizzárol és csak annyit írt hogy haragszom rád amiért ebből nem ehetsz...erre én írtam hogy akkor nem haragszol? és kiderült hogy egyik haverja írta az ő facebookjárol ...és most egy komoly témárol lenne szó de ő szorakozik. most küldem el a francba?

2016. máj. 31. 20:29
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ezt személyesen kell tisztázni, az internet nem alkalmas a nézeteltérések javítására, próbálj találkozni a lánnyal! Felhívni telefonon, remélem sikerül tisztázni :)
2016. jún. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem lehet vele beszélni és csak gyerekes dacból nem áll szóba veled illetve szórakozik akkor baromi érettlen egy kapcsolatra. Persze attól függ kivel áll szemben. Ha te is éretlen vagy még, ez a cécó eltart egy darabig. De én az ilyennek megírnám röviden hogy erre nem érek rá és többé nem keresném. Az fix hogy elkezdene utána csüngeni rajtam, de a vicc az, hogy tényleg nem érdekelne tovább. Ki a tököm akar állandóan ilyen hisztikbe belebonyolódni. Mert most eljátsza egyszer, aztán mégegyszer, a végén rutinná válik és sosem múlik el.
2016. jún. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!