Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » "Legjobb barátnőm" meglopott....

"Legjobb barátnőm" meglopott. Hogy buktassam le?

Figyelt kérdés

Roma származású. Mindig mellettem állt ha baj volt, ezért bíztam meg benne. De a történet:

Tegnap mentem volna vásárolni, de apunak közbejött valami, ezért visszavitt suliba. 10.000 Ft volt nálam, 6 db 1000-es és 2 db 2000-es. Saját kezemmel kerestem össze azt a tízezer forintot (feketén).

Szóval, indultunk haza, gyorsan felkaptam a táskám hogy beérjek második órára, ezért a pénzt benn hagytam a zsebemben (Igen, tudom hogy azonnal ki kellett volna vennem, de tényleg siettem). Tesióra előtt beraktam a táskámba, a könyveim alá.

Aki akart, tesin hamarabb elmehetett. Én még maradtam (kapus voltam). Mire felmentem, ő már átöltözött, és mondta, hogy x és y ott bujkáltak. Benéztem gyorsan a táskámba, az egyik kupac ott volt, gondoltam megvan a másik is. Otthon vettem észre este, hogy nem, a másik kupac nincs ott.

Ma reggel beszélni akartam x-szel, ő viszont nem akart velem, úgyhogy megkértem osztályfőnökömet, hogy küldje oda hozzám.

Osztályfőnököm pedig nyomozott egy kicsit, és kiderült, hogy x és y a templomban voltak, nem lehettek ők a tettesek, hanem a "barátnőm" (látta mikor eltettem a pénzt), valamint az is, hogy korábban is volt ilyen esete, és az Istenért sem vallotta be.


Holnap kirándulás (valószínűleg arra kellett neki a pénz). Hogy buktassam le? (tipikus anyám-apám-unokatesóm-tesóm-mindenki életére esküszik).



Bocsánat ha hosszú lett


2016. jún. 2. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem tudsz sajnos mit tenni. ne beszélj többet vele, kerüld nagy ívből.

nem akarok rasszista lenni,de ne várj ennél többet tőle. lehet kedves veled meg minden,de attól még roma.

2016. jún. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy , ő volt koptasd le , takarodjon . Másokat bemárt a féreg és közben esküdözik . Ismerjük már ezt . Senki se szent , mindenhol találkozhatsz ilyenekkel , a ganék vannak mindenhol többen .
2016. jún. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Engem a saját rokonom, aki szintén roma származású és lány, már nem azért, de 10.000 ft-tal lopott meg. Nem kérdeztem rá, azóta nem tartjuk a kapcsolatot, nekem meg nem volt pofám rákérdezni. Az asztalomon volt, mert otthon minek dugjam el?! És én nem voltam ott, ők pedig pont jöttek hozzánk.

De te rákérdezhetsz, nem e tud valamit róla, a barátságotoknak már úgyis mindegy, csak lássa rajtad a magabiztosságot, hogy tudod, ő volt az. Ezután pedig, ha valóban ő volt, tudasd az osztállyal...

2016. jún. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bizonyos idő letelte után újabb kísértés: lássa, hogy gyanútlanul újabb jelentős összeget tartasz a táskában.

Aztán legyen ott egy rejtett kamera.

A helyedben bemennék a rendőrségre is tanácsot kérni, ők a profik. Persze kísérjen el az édesapád vagy az édesanyád.

2016. jún. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem volt szép tőle, kerüld el és ne mondj neki semmit, ha tényleg a barátnőd bocsánatot kér és visszaadja a pénzed, amit erősen kétlek.
2016. jún. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!