Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megfogom utálni a legjobb fiú...

Megfogom utálni a legjobb fiú barátomat irigység miatt?

Figyelt kérdés

Én 28 éves nő vagyok, ő 24 éves férfi. Úgy érzem ő testesít meg mindent, amit el akarnék érni az életben, de sosem tudok felnőni hozzá.

Egy időben kezdtük az egyetemet. Ő nappalira járhatott, én levelezőn szenvedek még mindig. Utálom a munkám, neki saját vállalkozása van. A saját lábára tudott állni, külföldi utakra jár, nyaralásokat szervez, aktív közösségi életet él, sportol, előadásokat tart és érdekes hobbijai vannak. Ezzel szemben én kidolgozom a belem és próbálok tanulni, de még nagyon messze az alagút vége. Nem is biztos, hogy valaha befogom fejezni az egyetemet.

Egyszerűen kevés vagyok hozzá képest és ez nagyon frusztrál.


2016. jún. 7. 10:41
 1/2 Blade Bone ***** válasza:
Kérj tőle tanácsot. :)
2016. jún. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha elakarod érni azt amit ő, akkor tenned kell érte!

Ne letörjön, hogy ő elérte azt amit, ne úgy érezd, hogy te kevesebbet értél el, hanem arra fókuszálj, hogy te is olyan úton járj, hogy odajuss ahol ő tart...

Sokan irigyek a másikra, de nem biztos, hogy hoznának olyan áldozatokat a sikerért, mint az adott személy...


23F

2016. jún. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!