Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szemétség, ha csak úgy megszak...

Szemétség, ha csak úgy megszakítok vele minden kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Régen barátok voltunk, ő még manapság is szokott keresni, de engem már nem érdekel. A napokban találkoztunk, de már nagyon eltávolodtunk.

Azon gondolkodom, hogy kitöröljem-e a számát és töröljem az ismerőseim közül. Nem akarok erről beszélni vele, mert nem érdekel.


2016. jún. 7. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég egy köcsög lennél
2016. jún. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem köcsögség, én is csináltam ilyet..

Nem akarsz tőle már semmit, akkor minek őrizgetnéd a számát ? Semmi bunkó dolog nincs benne:D

2016. jún. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valójában nagyon is érdekel ez, mert azt az egy mondatot félsz neki megmondani hogy "nem szeretném veled tartani a kapcsolatot", egyetlen mozdulattal törölni bármiféle értesítés nélkül elhiszem, hogy kisebb energiabefektetés, de nem korrekt és gyávaság.
2016. jún. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit szemétség. Szegény azt hiheti, hogy ti milyen jól elvagytok, erre meg ha el akar érni, akkor nem tud és nem tudja mi van.

De tedd amit jónak látsz, majd nem keres többet egy idő után.

2016. jún. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az nem bunkóság, ha többet nem keresed.

De ha törlöd mindenhonnan, akkor azért illik neki szólni, hogy bocsi, de nem szeretném veled tartani a kapcsolatot.

Én szó nélkül max. olyat törölnék, aki valamivel nagyon nagyon nagyon megbántott.

De az nem ok a bunkóságra, hogy csak már nem akarsz vele találkozni.

2016. jún. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most csak azért, mert már másképp élitek az életeteket, azért kb úgy kell tenni,mintha leprás lenne? Na és,ha néha keres, akkor mo van, belehalsz? Szerintem ez surmóság. Ha ismered,miért kell úgy tenni,mintha nej is ismernéd? Ha szembe jön veled az utcán, akkor is köszönés nélkül fogsz továbbmenni, vagy meg fogsz fordulni,aztán másfelé mész?
2016. jún. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért legyen annyi tisztesség benned, hogy méltóképpen lezárod az egészet, úgy hogy megmondod neki a frankót.

Persze könnyebb csak letiltogatni mindenhonnan, de szvsz szemétség, igen, szóval mondj el mindent.

A "régen barátok voltunk"-ot tiszteld meg ennyire.

2016. jún. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!