Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok/nők! Ki az, aki anyásko...

Lányok/nők! Ki az, aki anyáskodó típusnak tartja magát? Miben nyilvánul meg ez nektek pontosan?

Figyelt kérdés
Például a barátaitokkal is szoktatok így viselkedni?

2016. jún. 11. 17:35
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Helyes :)
2016. jún. 20. 12:28
 12/35 anonim ***** válasza:
54%
Nekem a férjem az.
2016. júl. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim válasza:
44%
Én ilyesmi vagyok sajnos. És hidd el nagyon nem jó. Engem komolyan érdekel, hogy mások hogy vannak, mi történt velük, hogy élik meg ezt vagy azt. Ha rossz passzban vannak próbálok segíteni, felvidítani. De én másokat egyáltalán nem érdeklem. Sosem kérdeztek vissza, hogy én hogy vagyok. Igaz, nehezen tudok mások előtt megnyílni, de meg tudnék, csak nem veszi senki a fáradságot. Tipikusan az vagyok, aki mindenkivel jóban van, de soha nem volt még egyetlen igaz barátja sem, párkapcsolata meg pláne nem. 19/l
2016. aug. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
54%

Nem tartom magam anyáskodónak, de mindenki azt mondja, hogy olyan vagyok, mint egy anyuka... Szeretem a nyugalmat, sokszor békebíróskodok, és mindig úgy próbálom alakítani a dolgokat, hogy a barátaim minden szempontból a lehető legjobban érezzék magukat. Óvni akarom az ismerőseimet. Imádok másoknak adni, osztogatni, főleg ételt és gyógyszert 😂 A sértéseken, bántásokon könnyen át tudok lépni, és mindent megbocsátok, kivéve, ha megaláznak.

Takarításmániás vagyok, és tényleg borzasztóan imádok etetni másokat:D


Engem nem szoktak kihasználni, inkább az volt a jellemző, hogy régebben nagyon lekezeltek. Azt hiszem, a görcsös megfelelési kényszerem meg a szeretethiányom közrejátszott ebben... Mindegy, szóval engem ezek miatt tartanak anyáskodónak:)


17/L

2016. nov. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ! :)
2016. nov. 27. 19:31
 16/35 anonim ***** válasza:
29%
A barátommal vagyok csak ilyen, senki mással. :D Egyszerűen olyan jó "gondoskodni" róla. Megkötöm a nyakkendőjét, imádom ha nálunk eszik, úgy alszik el, hogy simizem a fejét, és jobban megbízik bennem, mint a saját anyjában, mindent elmond nekem. Ez egyszerűen olyan jó érzés. :D
2017. jún. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 SirMoook ***** válasza:
34%

Anyáskodni csak olyannal lehet, akinek megvan hozzá a jelleme szerintem.

Például volt egy barátnőm, akin szinte mindenki anyáskodott volna, mert egy (még nálam is jobban) naiv kiscsaj volt.

Én kicsit olyannak tartom magam, de csak akkor, ha szükséges olyannak lennem. Amúgy meg teljesen fölösleges, és még idegesítő is tud lenni.

Nálam abban myilvánul meg, hogy pl ha bulizni megyünk, akkor sokszor én vigyázok a többiekre. (Ez azért is lehet, mert jól bírom az alkoholt :D) Odafigyelek, hogy nehogy elhagyjanak valamit, hogy nehogy rossz arcokkal álljanak szóba stb. Szeretek másokra vigyázni, azért is mert a jellemem legalább ne tűnjön két évvel fiatalabbnak a valósnál, ha már kinézetre kb 15 vagyok :D (17/L)

2017. jún. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim válasza:
27%

Én srácként visszakérdezhetek? :)


Az anyakomplexusnak számít, ha alapvetően ilyen lányra "vágynék"? :) Persze egészséges keretek között. :)Exem is hasonló volt, meg én is ilyen voltam vele picit. :D


Amúgy ha egy ismertebb típust kellene mondani, akkor nekem abszolút kedvencem a Vágó Piros, imádom azt a nőcit. (már amit ugye ismerünk róla a műsoraiból meg a médiából) :)

2017. nov. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
30%

Én is ilyen vagyok.


Egy ismerősöm egészségét féltem (túl sokat dohányzik, már nagyon köhög!)


Ő hasonlóképpen vigyáz rám...

2017. nov. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 AndreaBianka válasza:
28%
Én szoktam :) aggódom a barátaimért. Bár nem viszem túlzásba a dolgot.
2018. márc. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!