Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért történik mindig ez?

Miért történik mindig ez?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmet sajnos "elveszítettem",mert ő többet érzett irántam és én nem tudtam viszonozni,mert nem vonzódok a lányokhoz. Ezután fiúkkal barátkoztam,de rá kellett jönnöm,hogy reménytelen,mert mindig elkezdtek többet érezni. Jóba lettem egy lánnyal 3 éve,már az elején tisztáztuk,hogy ő biszexuális,de nem jövök be neki meg semmi szóval nyugodjak meg,ő nem fog belém esni. Aztán egy féléve azt mondta,hogy komolyabb szintre szeretné emelni a kapcsolatunkat. Megbeszéltük,hogy nem akarok semmit tőle,de azóta megromlott a kapcsolatunk. Egy ideje beszélgettem egy fiúval,jól elvoltunk.Mondta,hogy bízzak benne ő nem fogja ezt csinálni. Hát nem rég szerelmet vallott. Összebarátkoztam ezekután egy lánnyal,miután megszakadt a kapcsolatom a másik lánnyal,rövid időn belül Ugyanígy jártam. Most megismertem egy másik lányt és rajta is kezdem látni,hogy kezd többet érezni. Mit rontok el mindig?Mit tehetnék,hogy ne járjak mégegyszer így?Egyszerűen nem értem,hogy tudom mindig kifogni.Velem van a baj vagy mi?Nem értem..Segítsetek légyszi.

2016. jún. 12. 12:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem a félreértések elkerülése érdekében,hogy 18 éves lány vagyok.
2016. jún. 12. 12:51
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos pont biszexuális/leszbikus lányokat fogtál ki a barátkozásra. Pedig az arányokat tekintve, a heterók többen vannak. Szerintem nincs veled baj, csak így jöttek össze a dolgok, légy türelmes.
2016. jún. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Ezek szerint olyan jó nő vagy, hogy lányok és fiúk is kivétel nélkül mind rád mozdulnak. Ez legyen a legnagyobb problémád. Fel a fejjel!
2016. jún. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt megértem, hogy fura amikor a lányok többet akarnak, de írtad, hogy volt egy fiú is, ott mért baj ? Vagy nem akarsz kapcsolatot ?
2016. jún. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék egyenlőre kapcsolatot.2 hónapja szakítottam a volt barátommal.És nekem korai lenne egy új kapcsolat.
2016. jún. 12. 12:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Barátkozz meleg fiúkkal. :) Ők tutira nem fognak beléd szeretni.

Én is ezt teszem. :D Mondjuk nekem leszbi barátnőim is vannak,de ők tiszteletben tartják hogy heteró vagyok.

2016. jún. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Marshmallow Girl válasza:
Nem a te hibád . :) Hidd el, idővel találsz egy olyan embert, aki nem érez majd így irántad. Kitartást! :)
2016. júl. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!