Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek mi jön le ebből a...

Nektek mi jön le ebből a viselkedésből?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm születésnapjára mentem ahol ugye voltak mások is. Közöttük egy srác, akivel 5-8ban nagyon jó barátok voltunk de aztán ahogy vége lett a sulinak nem beszéltünk. Én próbáltam a kapcsolatot fenntartani de nem úgy tűnt mint aki vevő rá, így hagytam.

Most meg mellettem ült és azt mondja "jó újra látni" ...persze ez tök kedves, de bemostam volna neki egyet. Kicsit távolságtartó is voltam aztán mikor kimentünk bandázni a többiekkel egy parkba mindig mellém ült a padon. Néha felálltam, beszélgettem, mászkáltam, aztán odébb ültem. Két perc múlva megint mellettem volt-.-

Meg aztán voltak ilyen vicces szivatásai amin nevettem, és tök olyan volt mint pár éve... Csak annyi különbséggel, hogy túl sokat foglalkozott velem.

Szerintetek mire véljem? Vissza akarta hozni a barátságot?



2016. jún. 12. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Túlbonyolítod. Akkor és abban az időben jó voltál barátkozni,aztán ő már másokkal kezdett lógni. Most meglátott,rájött hogy egész jól nézel ki,ő meg éppen p*ncira vadászik. Veled meg eleve könnyített dolga lehet,úgy gondolta hogy bepróbállozik Nem barátkozni akar.
2016. jún. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Inessential ***** válasza:
52%

#1

Nem értem, hogy ezen az oldalon miért mindig ez az első gondolata legalább egy embernek egy ehhez hasonló kérdés alatt.

Lehet, hogy te bonyolítod túl.

2016. jún. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazatok van, és túlbonyolíthatom...

Mindegy mert ennek a barátságnak úgyis lőttek, ha két évig sza*rt a fejemre...

2016. jún. 13. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!