Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak én vagyok olyan, hogy a...

Csak én vagyok olyan, hogy a legjobb barátaimat testvérként kezelem?

Figyelt kérdés

Szóval, hogy a legközelebb álló barátaim akár hajnali 4-kor is felhívhatnak, ha valami bajuk van. És szó szerint mindent megbeszélünk egymással. Olyan, mintha testvérek lennénk.

Viszont amúgy introvertált vagyok, így a külvilág úgy látja, mintha nem lennének barátaim, vagy csak nagyon kevés. (És tényleg nagyon kevés van.)



2016. jún. 13. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy darab barátom van, akit így kezelek, csak sajnos ő nem így kezel engem, de ezzel sajnos nem tudok mit kezdeni. De ha ez nálatok kölcsönös, akkor az király :)
2016. jún. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, én is ilyen vagyok. Kifelé zárkózott, egy szűk belső körfelé pedig nyitott.
2016. jún. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok. Introvertált (bár az évek haladtával -sokat dolgozva magamon- egyre nyitottabb) vagyok. Egy nagyon jó barátnőm maradt, aki nagyonis extrovertált és mégis ő mondta ki, hogy olyanok vagyunk, mintha testvérek lennénk (valójában sokkal inkább vagyunk úgy, mint ahogy a testvérek szoktak lenni, mint a valódi testvéreinkkel).
2016. jún. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem ezzel nincs semmi gond, és ez nagyon szuper. Ezzel csak a barátságotokat bizonyitjátok. Úgyhogy ezen ne rágd magad ez a helyzet igy tökéletes :)
2016. jún. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Inessential ***** válasza:
Nem.
2016. jún. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egy igaz barát az a gyermekeid után kell, hogy következzen az életedben, egy igaz barátnál csak a gyermekeid lehetnek fontosabbak, más nem.
2016. jún. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!