Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Lehet kicsit hülyén fog hangozni, de szeretnék segítséget kérni, hogy miről beszéljek egy baráttal, haverral, illetve lány baráttal? Milyen témákról lehet beszélni?

Tudom, hogy ennek egy alapnak kéne lennie, de sajnálatos módon minden barátommal megszakítottam a kapcsolatot, mert ugye a szakítás, de ennél sokkal rosszabb, a családi problémák, illetve az iskolai körülmények, kötözködések. Ezek nagyon elvették a kedvemet, és nagyon a gép elé kötődtem, és egy barátomon kívül nem nagyon beszéltem mással, néhai alkalmon kívül.

A lényeg, hogy szeretnék értelmes és nagyon jól kifejtett válaszokat, hogy miről tudnék beszélni egy baráttal, akit újonnan, vagy akár régebb óta ismerek, vagy akár egy lány baráttal? Illetve hogy ismerkedjek? Ez is eléggé nehéz. :\


Kérem szépen, hogy minél kevesebb hülye válasz érkezzen, ez nagyon fontos lenne számomra, mert szeretnék már új életet építeni, és újra mindenkivel felvenni a kapcsolatot! 18/F :)


Előre is köszönöm! :)



2016. jún. 13. 03:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Először tanuld meg hogyan lehet általad felsorolt problémákat megoldani.


Személyiségetektől függ. Ha barátkozni akarsz, olyanokról mik segítségével megismered, milyen ember.

Ha bővebben kell, írj rám.

2016. jún. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát, nem vagy könnyű helyzetben. A számítógép nagyon el tudja magányosítani az embereket. Annyi előnyöd mindenesetre van a többiekkel szemben, hogy te legalább felismerted a problémádat, és tenni is akarsz ellene.

Fiú haver esetén, közös érdeklődési kör segíthet, vagy ha minden kötél szakad, ott van a csajozás, mint örökzöld téma. Lányok esetébenn meg inkább jó hallgatóságnak kell lenni. A csajok sokkal fejlettebb beszédkészséggel rendelkeznek, hagyni kell ezt a tulajdonságukat érvényesülni.

2016. jún. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!