Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azt hiszem brledzerettem a...

Azt hiszem brledzerettem a legjobb barátomba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem emberek terén nagyon leszűkült az érdeklődési köröm rá. Legszívesebben mindent csak vele beszélnék meg, az ő dzavitól tudok csak igazán megnyugodni.

Sajnos ő az az ember, akivel soha nem jöhetünk össze bizonyos okokból, nem lehet köztünk több barátságnál. Összezavarodtam, nem tudom hogy ez most szerelem-e vagy csak egy nagyon erős lelki kapocs.



2016. jún. 14. 06:47
 1/7 Blade Bone ***** válasza:
Miért nem lehetne kapcsolat köztetek? :/
2016. jún. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt most nem szeretném feszegetni. Maradjunk annyiban, hogy nem lehet.
2016. jún. 14. 08:39
 3/7 Blade Bone ***** válasza:
Jól van értem, dee szerintem egyébként szerelmes vagy. :) Nem éreznél olyanokat, hogy mindent vele csinálnál, és hogy csak mellette akarsz lenni. Ha nem is teljes szerelem, dee valami nagyon alakulóban van benned és így elég rossz is lehet majd a későbbiekben, főként, ha össze is jön valakivel... Nem igazán tudom, mit lehetne ilyen esetben tenni, vagy tanácsolni, bár velem is volt már valami hasonló, dee talán az csak amolyan fellángolás lehetett, mert kis szüneteltetés után, mondhatni elmúltak az érzéseim a lánybarátom iránt. Szerencsére ő is megértette a dolgokat. :) Egyébként az nem jó opció, hogy beavatod?
2016. jún. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem mondhatom el neki. És félek, hogy akkor egy életre elvezsíteném.
2016. jún. 14. 13:57
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
Ha a helyesírásod meglátná, jóval esélyesebb, hogy elvesztenéd.
2016. jún. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor egy saját sztori, amit nem tudok hová tenni.

Én is beleszerettem a legjobb barátomba. A baj csak az, hogy sajnos mindegyikünk fiú. De még ez is hagyján lenne, hiszen ma már a melegek, a homoszexuálisak teljesen elfogadott dolog, néhány nyeretlen idiótán kívül senki nem ítélkezik felettük.

40 elmúltam, a srác 30 alatti, két évig nagyon szoros barátság volt közöttünk.

Node a dolog pikantériája, hogy nekem, ahogy neki is folyamatosan heteró kapcsolataink voltak, vannak, tehát nem vagyunk melegek, "homárok" :D vagy tudomisén milyen szlenggel illetik ezt :)

Nekem is a tizenévig tartó élettársi kapcsolattól a pár hetes csajozásokig minden volt már, mindig is csak nőkkel.

Viszont itt fura érzéseim vannak. A srác olyan kisfiús, állandóan rajta jár az eszem. Életem legszebb nyaralása is az volt, amikor vele mentem a Balatonra kettesben. DE! Ott is csajoztunk. A vágyaim nem szexuálisak vele kapcsolatban, hanem annyi, hogy szívesen tölteném vele az időmet, az életemet stb, max néha alkalmi jelleggel meghúznék néhány csajt, hogy a testiség öröme meglegyen, de lelkileg a srácra vagyok ráállva. Amúgy a viselkedésében van valami fura, amit látok, a hozzám viszonyulásában. Sajnos több havi mosolyszünet után vagyunk, nagyon döcög a barátság újraépítése, de fura a sztori.

Érdekelne, hogy járt-e így már más is?

2016. júl. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha régóta van benned, akkor biztos több mint egy fellángolás, és akkor tényleg rossz lehet késöbb.
2016. aug. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!