Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetek hogy minden a...

Mit tehetek hogy minden a régi legyen?

Figyelt kérdés
Van egy barátnöm akinek pár éve lett egy tragikus végkifejletü története .A barátnömnek öngyilkos lett 5 barátja köztük a szerelme... Egy kluban volt a ha jol tudom ahol mind öngyilkos hajlamu személyek tartozkodtak bár a barátnömnek meg sem fordult a fejébe az öngyilkosság.Az elején reménnyel telt szemekkel mesélt a klubról hogy ö lesz a hös aki megmutatja a világot nekik.Teltek a honapok.Egyre kevesebbet mesélt.Gyakran hazug mosolyal fogadott/üdvözölt.Nem volt a régi.Miután meghaltak a barátai.Depreszios lett egy idöben nyugtatokat is irt neki az orvos amiket elvettem töle egy idö után mert nem volt ereje semmihez zombikén viselkedett.Féltem hogy a szemében nem találok egy fikarcnyi reményt se és utánuk megy.Egy nap kirándulni mentünk a várost körül öleli egy csomo domb az egyikre épp felmásztunk aminek az egyik fele élletveszélyes .Ö arra a részre rohant és 1 lépésnyire megált a szélen nagyon megijedtem. Kiáltoztam gyere vissza ! Nehogy arra merj gondolni! Csak dobáltam a szavakat.Ekkor fel nézet és azt mondta:,,Nem mehetek utánuk valakinek emlékezni is kell rájuk .Különben tényleg meghalnak,,. Az a helyzet nem tudom megérteni a helyzetét .És nem tudok támaszt nyujtani .Ujra mosolyogni akarom látni.Mit tehetek hogy többet ne szomorkodjon ezek miatt?.

2016. jún. 14. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

2-0.

RIP labancok

Szerintem tedd ezt és nem fogsz többet szomorkodni ezek miatt.

2016. jún. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Inessential ***** válasza:

#1 ne gyere már ezzel...

Elolvastad egyáltalán?

-.-"

2016. jún. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
na itt egy focib..zi :D
2016. jún. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet konzultálnia kéne egy pszichológussal. Szoktál vele beszélgetni az esetről?
2016. jún. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amikor rá kérdek bármilyen hangulata van elkomolyodik .Elöre néz és elkezd könnyezve mosolyogni mindegy mien helyzetben vagyunk ilyen reakciot vált ki belöle az ehez az ügyhöz kapcsolodó kérdés.Azota szinte soha nem mesél.A pszihológus nem jöhet szóba mert az édesanya az és otthon rengetegszer leülnek beszélni de a dolog elég gyengén halad.Teljesen megváltozott fel se tünne ha nem látnám hogy a szemembe hazudik.
2016. jún. 14. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!