Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogy ne függjek...

Mit tegyek, hogy ne függjek ennyire a barátnőmtől?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel kb. 10 éve barátok vagyunk. Ő már nem egyszer át ba**ott, és mégis én jövök ki rosszul. Állítólag legjobb barátok vagyunk de velem nincs soha, mert mindig mással van. Mondhatni féltékeny vagyok (sajnos) de hát ilyen a természetem. Na mindegy igazából azt szeretném kérdezni, hogy Szerintetek, hogyan próbálak úgy elszakdni tőle, hogy ne legyen akkora baj? Nekem ő fontos lenne de én azt érzem, higy rohdtul nem vágyó fontos neki.
2016. jún. 14. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Ö már elszakadt töled. Sajnos ilyen velem is megesett, mag gondolom sokan másokkal is.


Keres más barátnöt/ baratnöket, az elején nehéz lesz, meg hiányozni fog.

Vagy ha felhivd ne vedd fel, brobáld meg elkerülni.

Meg ilyenek.


17L

2016. jún. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom mennyi idős vagy, de nekem is egyetlen barátnőm volt 10 évig, mellette barátaim ès haverjaim voltak. Ő is átb...tt egy pasi miatt. Akkor tanultam meg, hogy nő és nő között nincs barátság. Mindig versengenek, féltékenyek egymásra. Olyan barátaim vannak akikre több mint 10 éve bármikor,bármiben számíthatok. Szóval szerintem ha igazi barátot keresel,azt ne a nők között keresd! :)

2016. jún. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat! 😘
2016. jún. 15. 20:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Naaa mi lett a vége ?😊
2016. jún. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!