Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Internetes barátság hiányozhat?

Internetes barátság hiányozhat?

Figyelt kérdés

Még úgy 2012-13 környékén nagyon jóban lettem pár emberrel a neten, rengeteget beszéltünk.

Bár én inkább írásban, túl nyuszi voltam, hogy az arcomat is mutassam. Talán ha való életben is találkoztam volna velük, még barátok lehetnénk. :(

Nagyon hiányzik az egész, most, hogy vissza olvastam a régi beszélgetéseinket. Főleg, hogy nem vesztünk össze, hanem az egész csak úgy... eltűnt.

Ha most újra köszönnék, az fura lenne?



2016. jún. 14. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Elég érdekes, pont ez történt ma velem is.

Egy régi netes ismerős írt rám, én meg mindig halogattam a találkozót, vagy lemondtam, mert nem gondoltam komolynak a dolgot, inkább elmentem a helyi haverjaimmal bulizni, nők, stb.

Amúgy elég jól eldumálgattunk, és hirtelen megszűnt az egész. Eléggé bántam, mert ha nem tolom a háttérbe Őket, akkor simán a legjobb barátjaim lennének.

Na de ez így alakult.

2016. jún. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hasonló velem is volt, néha tud hiányozni
2016. jún. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Inessential ***** válasza:

Én több mint 5 hónapja várok egy üzenetet.

Sokat beszéltem itt gyk-n egy nővel, aki minden előzmény nélkül tűnt el egy olyan üzenettel, hogy másnap ír. Azóta sem jött el ez a másnap.

Néha ráírok, de nem jön válasz.

Ő nem akart találkozni, én sem, jól elbeszélgettünk neten, szóval ez nincs képben. Szokott hiányozni.

Hónapokon keresztül beszéltünk, majdnem minden nap és egyszer csak vége.

2016. jún. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tud. Cicadaval is milyen jol elbeszelgettem komoly, szemelyes dolgokrol aztan bucsu nelkul lelepett. 👍
2016. jún. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
soha, ISMÉTLEM, SOHA ne hidd el egy nőnek, ha azt mondja, hogy majd holnap ír. Nem fog. Ez egy elegáns frázis arra, hogy "kopj le bunkó".
2016. jún. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

igen hiányozhat...

ha hiányzik keresd meg újra!


23F

2016. jún. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze. Én is 2011 környékén ismerkedtem meg valakivel neten, ez megszakadt csak úgy mert hát kicsik voltunk igazából, aztán 2 éve ráírtam, azóta minden nap dumálunk :) Nagyon hiányozna, ha ez megszakadna. Nagy hatással voltunk és vagyunk egymásra minden tekintetben.
2016. jún. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Inessential ***** válasza:
#5 el vagy tévedve...
2016. jún. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!