Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Félek attól, hogy érettségi...

Félek attól, hogy érettségi bankett után mindenki megy bulizni, engem viszont senki nem hívott, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerintem már mindenki lebeszélte és csak én fogok kimaradni :/
2016. jún. 19. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Barát, barátnő??
2016. jún. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekünk a vacsi után volt közösen az osztállyal buli.

Nektek külön-külön van?? Ha igen akkor a barátaiddal el tudsz menni ahogy az első is írta.:)

21L

2016. jún. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%

ha nem bulizol találj ki valamit amit még soha nem csináltál.

Edzél, keress rá valamire amire eddig gondolni se szoktál, strand, kirándulás, lehet többet ér mint gyerekekkel lógni.

2016. jún. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most olyanokon akarsz lógni, akikkel amúgy nem vagy jóban, vagy nem mered megkérdezni a barátaidat, hogy mit csináltok utána?
2016. jún. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem merem megkérdezni... olyan furának érzem a viszonyomat velük, viszont jó lenne elmenni buliba kicist lazulni... nem tudon
2016. jún. 19. 19:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem mered megkérdezni a barátaidat? Akkor maradj otthon.
2016. jún. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
21%
Gondolkodj el az életeden. Biztos nem véletlenül utálnak.
2016. jún. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg őket, úgyis az van, hogy nem fognak lerázni, még ha nem is szeretnék, hogy jöjj. Egyébként meg csomószor van, hogy az ember úgy érzi, hogy haldokolnak a baráti kapcsolatai, közben meg semmi nincs, csak ő van egy kicsit rossz passzban. :)
2016. jún. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!