Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm eltávolodik...

A legjobb barátnőm eltávolodik tőlem. Mit tehetnék? Több lent.

Figyelt kérdés
Szóval, van egy nagyon jó internetes barárátnőm. Együtt azoktunk járszani, skypeolni. Mikor játszunk mindig aláz, oltogat, szid, mert nem vagyok a legjobb a játékban. Én soha nem ártottam neki, egy rossz szót nem szóltam, de ő folyamatosan mondja és mondja. Pár napja megintcsak játszottunk és a közepén felhívott édesapám, hogy rendeljek édesanyámnak egy sütőt meglepetésként. Elmondta az adatait és ez idő alatt le volt némítva a skype. Mikor letette a telefont és visszatértem a játékba barátnőm rögtön rámtadt, hogy mit gondok én, hogy csak így elmegyek. Fenyegetőzött, hogy jelent. Mondtam engem nem nagyon érdekel, hajrá. Vannak fontosabb dolgok is egy játéknál. E kijelentés hallatán rámcsapta a skypet. Sokszer veszett már össze velem a játék miatt és minden egyes eset után sírni kezdtem és azon gondolkodtam mit rontottam el. Nagyon szeretem Őt. Ő az egyetlen és legjobb, nem akarom elveszíteni. A legutolsó eset óta csak sírok és azon gondolkodom, mit lehetne tenni. Nem tudtam dűlőre jutni, ezért kérem a Ti segítségeteket...

2016. jún. 20. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
A játékon kívül rendes szokott lenni veled?
2016. jún. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, olyankor egy rossz szót nem mer szólni.
2016. jún. 21. 07:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Kisebbségi komplexus. Fél attól, hogy jobb leszel, és ezt akarja akár tudat alatt is kompenzálni. Leszól, mert magának akarja bizonyítani, hogy ő jobb. Vagy ne játssz vele, vagy én közléssel mond el neki, hogy téged bizony zavar, hogy játék közben ilyen módon kommunikál.
2016. jún. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Illetve normál esetben miért nem mer egy rossz szót sem szólni?

3/4

2016. jún. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mondtam nemi meki mindig, de csak jobban rákezd. "Ezek tények, nem tudod elviselni az igazságot!"
2016. jún. 23. 16:03
 6/7 A kérdező kommentje:
*neki
2016. jún. 23. 16:05
 7/7 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs miért nem piszkál olyankor. Szemtől szemben nem annyira merész.
2016. jún. 23. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!