Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mitől lesz egy férfi-nő barátság?

Mitől lesz egy férfi-nő barátság?

Figyelt kérdés
Sajnos velem nem akarnak barátkozni a férfiak, mindig vagy járni, vagy szexet stb. Van egy ismerős lány, neki pedig számtalan férfi barátja van. Hozzátenném, hogy ő sem egy bányarém. Miben lehet más ő, mint én, vele miért barátkoznak?
2016. jún. 22. 15:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Férfi- nő közt NINCS barátság. A 2 az egyik közül mindig többet akar, mint a másik, és onnantól kezdve az már nem barátság.
2016. jún. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
Ugyanúgy, ahogy a férfi-férfi vagy nő-nő barátságok. Két ember szimpatikusnak tartja egymást és összebarátkozik.
2016. jún. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Lehet , hogy te jobban vonzod szerelmileg a férfiakat mint az ismerősöd. ez nem is baj. de ha fiú barátot szeretnél akkor az ideális személlyel közöld hogy te egy barátra vágysz semmi többre . Jobb esetben elfogadja és jóban lesztek , de ha nem az sem baj akkor keresel egy másik fiú bőrbe bújt lelki társat vannak még itt jó emberek!
2016. jún. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
#1 tipikus kanos/kancás mentalitás
2016. jún. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Második, ha kapcsolatot akar velem valaki, akkor nyilván szimpatikus vagyok neki nem?

Harmadik, így is szoktam tenni, megmondom hogy csak barátságról lehet szó, némelyikükkel olyan jól elvagyunk hogy fél nap is egy percnek tűnik, de amint ezt megmondom, hogy többre ne számítsanak utána már elkerülnek teljesen.

2016. jún. 22. 16:05
 6/15 anonim ***** válasza:
Attól, hogy ha nem kívánja egyik a másikat szexuálisan. Onnan barátság.
2016. jún. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem miért baj, hogy szexelni is akar. Én is meg akarom húzni az összes női barátomat, de ettől függetlenül még barátok vagyunk.

Ha a buszon látok egy jó nőt, vele is szívesen szexelnék, ha adnának egy új guminőt akkor azzal is. A férfiak a fában lévő lyukat is meghágnák ha nem lenne szálkás a farkunk tőle...

2016. jún. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 TheGunner ***** válasza:

Szerintem egy jó nagy baromság, hogy férfi és nő között nem lehet barátság. Ezt azok mondják, akiket a farkuk vezet az intelligenciájuk helyett.

Nagyon sokat tud adni egy ellentétes nemű barát, ezt magam is tapasztaltam. Teljesen más nézőpontot tud adni a másik nemet illetőleg.

Véleményem szerint azonban nem túl ritka, ugyanis a férfiak nagy része túlzottan szexmániás...

2016. jún. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Búzi az egyik
2016. jún. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha nincs kémia nincs testi vonzalom.

Senkinek sem tetszik mindenki, nekem ffiként sem jön be testileg minden nő ahogy a nőknek sem tetszik minden pasas. De attól még lelkileg lehet szimpatizálni. Ennyi. Ilyen egyszerű

2016. jún. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!