Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi történhetett a barátnőmmel?

Mi történhetett a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Ez a történet elég hosszú!

Még negyedikes korunkba kiköltözött a családjával külföldre. Akkor egy életvidám, színes, vicces állandóan jókedvű ember volt. Nagyon sokat beszélgettünk miután kimentek. Aztán kinn egy év után iskolát váltott. Itt lett több barátnője, de csak az egyikkel van nagyon jóban. Egy a barátnője nagy anime fan. Aztán a barátnőm is elkezdett animéket nézni. Most értünk el odáig, hogy éjjel-nappal nézi őket, szó szerint. Most, hogy hazajöttek nálunk aludt. Sokáig fenn voltunk és mielőtt elaludtunk volna mondta, hogy húzzam végig a kezem a kezén. Tele volt szabályos csíkokban sebekkel. Kiderült, hogy vagdossa magát. Teljesen lesokkoltam, mert ezen kívül teljesen elvesztette a színes egyéniségét. Most sötét ruhákban jár és be van fordulva. Második este ültünk az ágyamon, elkezdett kutakodni a neten( nem tudom mit nézett, mert nem tanulom azt a nyelvet) majd elkezdett sírni. Hiába kérdeztem, hogy mi a baja, azt mondta, hogy ez teljesen természetes nála mostanában.


2016. jún. 29. 16:39
 1/7 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam, hogy mivel egész nap animéket néz( csak ha suliba van akkor nem) emberek közé sem megy. Azt mondta nekem(az ő szavaival élve): Sok volt nekem ez a 3 nap szocializálódás.

Pedig nem nagyon mentünk ki az utcára sem. Féltem őt!

Tudom sok ilyen kérdés van, csak így ha erre kapok választ konkrétan jobban átlátom. Kérlek a rosszindulatú válaszoktól kíméljetek. :(

2016. jún. 29. 16:42
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy hívják, depresszió.
2016. jún. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Igen erre én is gondoltam, de azért nevetni is szokott és szokott jókedvű is lenni. Így utólag visszaolvasva nagyon feketén írtam le. Igen vannak vicces, vidám napjai is, de sokszor olyan amit leírtam! :)
2016. jún. 29. 17:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is szoktam mosolyogni meg nevetni, hiába vagyok depressziós. Ez még nem kizáró ok.
2016. jún. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, de most hatalmas segítségre van szüksége.
2016. jún. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A legtobb, amit tehetsz az, hogy mellette vagy, aktivan tartod vele a kapcsolatot akar neten is es sokat dumaltok. Nem elsosorban a problemairol. Akarmirol.


Csak erezze, hogy valaki szereti es torodik vele. :)

2016. jún. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. jún. 29. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!