Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha összevesztem...

Mit csináljak ha összevesztem a legjobb barátommal?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nagyon le szart és elegem lett amikor ballagáson csak úgy közölte hogy nem mehetek velük mert más felé mennek és meglérdeztem hogy:és attól nem mehetek veletek? Nem válaszolt aztán írtam neki hogy "Kösz" És egy csomó ilyen volt már.Kiránduláson(ez egy kicsit gyerekes lesz de na ) azthittem hogy az én párom lesz de azon a napon reggel mikor beálltam volna mellé kérdően nézett rám nem tudtam miért és elmondta hogy ő másnak a párja aznap semmit nem beszéltünk egymással.És azért lett a legjobb barátom mert kiközösítette mindenki csak én nem és persze addig jó voltam neki most meg le se szar.De mivel más barátom nincs rajta kívül ki szeretnék vele békülni meg nem hagyom annyiban.Mitcsináljak?

2016. jún. 29. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne csinálj semmit. Várj pár napot, akkor is ha egy szót se szóltok egymáshoz, mert az kínos lenne ha erről próbálnál beszélni vele.

Pár nap elteltével menj oda hozzá és kérdezd meg van e veled valami problémája, amiért így viselkedett, valószínűleg elszégyelli majd magát és kibékültök, esetleg valami félreértés állhat a dolog mögött, amiről nem tudsz.

Ha nem kér bocsánatot, akkor nem érdemli meg a barátságodat.

Kívánom a legjobbakat :)

2016. jún. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem ír vissza,így hogyan találkozzak vele?
2016. jún. 29. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem ír vissza, akkor hagyni kell a francba. Ő már nem a barátod.
2016. jún. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg valakit a "barátod" barátai közül, hátha ők tudják.
2016. jún. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy mi a probléma.
2016. jún. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!