Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Holnap találkozni fogok...

Holnap találkozni fogok valakivel, de fenntartásaim vannak vele kapcsolatban a következők miatt (? )

Figyelt kérdés

Egy fiúról van szó, én lány vagyok. A beszélgetésünk elején is voltak furcsa kijelentései. Főleg általánosítások "alfákkal" kapcsolatban. Azt szűrtem le a beszélgetéseinkből, hogy önbizalomhiányos és problémás.

Erre még visszatérek.

Legutóbb, amikor írtam neki, hogy egy ismerősömet látogattam meg, akkor elkezdett féltékenykedni minden ok nélkül. Megkérdeztem, hogy most mire ez a féltékenykedés, azt válaszolta, hogy ő már elkönyvelt magában egy lehetőségként engem, hátha párkapcsolat lesz az ismerettségből.

Megmondom őszintén, hogy ez engem megijesztett. Eleve nincs köztünk semmi, még nem is találkoztunk egymással, de már a tulajdonának tekint. Félek attól, hogy ettől később csak súlyosabb dolgok és megnyilvánulások következnének, és eljutnánk odáig is akár, hogy senkivel se állhatok szóba a birtoklási mániája miatt.

Később normálisan viselkedett a beszélgetések során, de ez a féltékeny kirohanása megmaradt bennem. Megbeszéltünk egy találkozót múlt héten. Ez a holnapi nap lenne. Csak néhány napja engem meggyanúsított azzal, hogy én terjesztem az ő fényképét és felhasználom ellene. Állítólag rajtam kívül egy embernek küldte csak el azt a képet magáról. Megírtam neki, hogy járjon utána a dolgoknak, én nem tudok ilyen terjesztéses dolgokról. De ha már engem vádol, akkor linkelje már be nekem az oldalt/kérdést/üzenetet, ahol az ő nevében visszaélés történik. Nem tette meg.

Nekem erről az jutott eszembe, hogy hülyére vesz és szórakozik velem. Nyilván belinkelte volna az oldalt vagy ahol történt ez a visszaélés, ha így lett volna.


Összegezve: Ennek a fiúnak elmondása szerint nagyon szimpatikus vagyok, többet remél barátságnál, de ugyanakkor már féltékenykedett, megvádolt, kételkedett bennem, és ha az eddigiekből jól vettem le, akkor nem is bízik bennem.

Szerintem ez nem egy egészséges barátság kezdete.


Visszatérve az önbizalomhiányos részre: Voltam én is önbizalomhiányos, de az az igazság, hogy senki nem tudott kihúzni a "mocsárból". Egyedül én tudtam magamon segíteni, és a hozzáállásomon változtatni. Ezért nem is hiszem azt, hogy én neki tudnék ebben segíteni. Neki kell elfogadnia magát. Ezt írtam is már neki, de látszolag el se jutott az agyáig a dolog. Azon kattog csak, hogy találkozzunk.


Főleg nők és lányok válaszát várom, akiknek már volt dolguk problémás pasassal. Nem szeretném azt, hogy ez az ember engem lehúzzon a negatív személyiségével.



2016. júl. 1. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kattos. Tiltsd mindenhonnan.
2016. júl. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok se nő se lány, de én mondom neked, ez az ember nem normális, hogy neked egy cseppnyi élvezeted, örömöd nem lesz mellette az biztos, ilyenekkel egyszer sem szabad találkozni.
2016. júl. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább hagynám az egészet. Ha tényleg ilyen a srác, csak nehezebb lesz megszabadulnod tőle, ha már találkoztatok. Szakítsd meg vele a kapcsolatot, ha tisztázni szeretnéd, akkor írd meg neki mindazt, amit ide írtál és ennyi.
2016. júl. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok.


Szerintem teljesen jogosak a megérzéseid, elég furcsa a srác.

A legjobb az lenne, ha megszakítanád vele a kapcsolatod, mindenhogy, mert amit csinál, nem normális.


Még nem is találkoztatok, de már ilyeneket csinál...Szerinted ha esetleg később összejönnétek, akkor mi lenne? Nem mehetnél sehova, nem beszélhetnél senkivel és hasonlók..


Ne tedd tönkre az életed, felejtsd el a srácot.

2016. júl. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagyok. Régen én is hasonló voltam. Jobban tennéd, ha nem találkoznál vele. Barátság ebből semmiképp nem lesz.
2016. júl. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus komplexusos srácnak tűnik. A legjobb lány barátomnak is sikerült belefutnia egy ilyenbe neten. Az is folyton alfákat, bétákat és gyrosokat emlegetett, amikor a társadalmi helyzetekről beszélt.

Csak kétszer volt "szerencsém" találkozni vele.

Tudtam, hogy nem fog örülni a találkozásnak, mert már jelezte a lánynak, hogy nem tetszik a barátságunk neki. Ezt kifejezte azzal, hogy teljesen magába zuhant. Alig lehetett szavakat kihúzni belőle és ha ölni tudott volna a tekintetével, megteszi.

A második alkalommal a lány hívott fel, hogy moziban mentek együtt, de menjek el érte. Addig ott marad a wc-ben. A srác idegbeteg volt és a női wc-ben csapkodta az ajtót. Elkezdett nekem is ordibálni és nekem rontott, de csak azt érte el, hogy egy ütésből a földre küldtem. Megmondtam neki, hogy ott marad a helyén, vagy addig ütöm, amíg nem lesz benne annyi erő, hogy feltudjon kelni. Szerencséje volt, hogy nem blöffnek vette...

2016. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is hagynám az egészet.

Nem 100-as szerintem a srác.

Az a baj, hogy lehet, hogy már az első találkozás után is csak nehezen fogsz tudni kiszállni a dologból.

Nekem volt sajnos egy hasonló pasim (pár hétig), ahhoz, hogy ki tudjam tenni a lakásból, át kellett hívnom egy jó nagy darab ismerősömet, de még úgy is nehezen ment. Mindenhez jogot érzett, stb stb.

Ajj na a lényeg, h szerintem hagyd!!!!!!

32N

2016. júl. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, a környékünkön csatangolt ma. Fogalmam sincs, hogy honnan tudta meg a lakhelyem. De szerencsére nyár végén úgyis költözök. :D
2016. júl. 11. 16:56
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy nem mentem el a találkozóra.
2016. júl. 11. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!